СправочникТранспорт

НОВА ПОШТА

Телефон: (061)-214-10-14 (095)-779-37-59

Адрес: вул. К-Маркса 291

Режим работы: пн-пт 9 -18 сб 9 -15 без перерви


Експрес-доставка посилок і кореспонденції по всій території України. Компанія «Нова Пошта» виконає доставку вантажу, документів, листів якісно та в максимально короткий термін. А також з радістю надасть Вам будь-які логістичні послуги. ...

Експрес-доставка кореспонденції

Враховуючи сучасний темп життя,експрес-доставка документів, листів та іншої кореспонденції стає все більш затребуваною послугою. Сьогодні для більшості компаній дуже важливі терміни доставки документів і ділової кореспонденції, тому такі компанії активно користуються такою послугою, якдоставка документів.

Кур’єрська доставка документів на постійній основі

Доставка кореспонденції на постійній основі призначена для компаній, котрі регулярно здійснюють відправки своїм клієнтам та діловим партнерам.

Для того, щоб використовувати послугудоставка листів в щоденному режимі, Вам необхідно заключити договір про співробітництво з компанією «Нова Пошта». Це дозволить Вам значно прискорити документообіг компанії, без необхідності утримувати в штаті власного кур’єра і зосередитись на основному виді діяльності.

Таким чином, якщо Вам необхідна швидка доставка документів, листів та іншої кореспонденції, то компанія «Нова Пошта» слугує для Вас незамінним помічником.

 

 

Пологи (г.)