Журналісти “Районки” познайомились із власницею притулку для бездомних тварин. Собаки живуть від пожертв. Есть фото Есть видео

11 Серпня 2021 14:45  0  1336

ОсобистістьЖурналісти “Районки” познайомились із власницею притулку для бездомних тварин. Собаки живуть від пожертв.

Під час робочої поїздки до столиці України, журналісти Газети познайомилися із волонтером, захисником бездомних тварин Галиною Шиян. Жінка разом із собаками збирає гроші на харчування прямо на вулиці міста.


Кілька днів на тиждень жінка разом з десятком відгодованих собак виходить на Андріївських узвіз та просить гроші у людей на утримання притулку для собак. Такий вона відкрила прямо в себе вдома. Зараз там проживає 150 собак!

 

Волонтерською справою жінка займається більше тридцяти років. Коли почала до себе брати перших собак, годувала їх з власної кишені. Але коли кількість тварин зросла до десятків, зрозуміла, що прогодувати їх буде не під силу. Обставини змусили жінку вийти просити гроші для собак у небайдужих людей. Її вихованці, а їх на вулицю виходить щоразу більше десятка, прив'язані до огорожі, поводять себе досить спокійно.

 

Перехожі не жалкують коштів для годівлі чотирилапих, в день жіночка збирає понад тисячу гривень. Але жаліється, що зібраних коштів не вистачить на оплату тепла та інших послуг взимку.
Не зважаючи на таке незвичне сусідство, люди, що живуть поряд не скаржаться на собачий притулок, каже захисниця. Аби не мати проблем із поліцією, жінка назбирала всі необхідні документи, які свідчать про те, що на території її дому функціонує притулок.


Галина Шиян багато років являється членом Київського товариства захисту тварин і від влади міста отримала офіційний дозвіл на збір пожертв для бездомних тварин.
При собі завжди тримає довідку від громадської організації, яка підтверджує, що за її адресою проживання розташований притулок для бездомних тварин. Розмістився він в селищі Київської області. Постійно в притулку проживає до двохсот собак.

 

Пологівці - любителі бездомних тварин, за бажання, можуть перейняти досвід волонтерки. Так як відкриття притулку для бездомних тварин на території Поліг - не в перспективі.

 

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)