Звіт про роботу депутатів ВО «Батьківщина» Пологівського району: «Ми на правильному шляху, а значить – переможемо!»

21 Лютого 2019 13:00  0  1406

Рупор часуЗвіт про роботу депутатів ВО «Батьківщина» Пологівського району:  «Ми на правильному шляху, а значить – переможемо!»

Для партії ВО «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко 2018-й був роком напруженої роботи не лише в парламенті. Юлія Володимирівна побувала чи не в кожному куточку нашої держави, спілкувалася з людьми, терпляче й доступно доносила свою точку зору з різних питань. Ніхто не зможе заперечити, що скрізь вона відчувала підтримку народу. Це переконувало і її саму, й членів її команди, що вони на правильному шляху.

 

Рівнялася на свого лідера й команда пологівської «Батьківщини», лідером якої є депутат Пологівської районної ради Вячеслав Колесников.

 

Головний пріоритет – інтереси громадян
Депутати пологівської «Батьківщини» підтримують постійний зв’язок з виборцями, вивчають громадську думку та потреби населення. Кожного місяця проводять особистий прийом громадян. Так, за три роки зі своїми проблемами й проханнями до них звернулись більше 1000 пологівців. Лише минулого року таких звернень було близько 300. Жодне з них не залишилось без уваги. Доводиться допомагати з юридичних питань, з вирішенням соціально-побутових проблем, надавати матеріальну допомогу.

 

На жаль, значна частина людей через стрімке зубожіння опинилася загнаною у глухий кут, з якого самотужки не може вибратися. До цієї категорії належать, зокрема, громадяни з обмеженими фізичними можливостями, які через це часто роками прикуті до ліжка. Депутат В.І.Колесников не став чекати, коли вони самі звернуться за допомогою, а з власної ініціативи лише минулого року вручив їм більше 10 інвалідних візочків.

 

Псевдореформам – ні!
Жителі Пологівського району на собі відчувають увесь тягар так званих “реформ” – освіти, охорони здоров’я, пенсійної. Прикладом цього є надважка ситуація із доступом до медичних послуг, коли в рамках втілення у життя медичної реформи у районі скорочується мережа медичних закладів, звільняються лікарі. Доведені до відчаю медики звернулися за допомогою саме до депутата від «Батьківщини» В.І.Колесникова. Вячеслав Ігорович, не вагаючись, став на їхній бік. Реагуючи на колективне звернення, зокрема, працівників КУ «Пологівська залізнична лікарня», депутат ініціював кампанію щодо боротьби із закриттям лікарень у Пологівському районі та активно протидіяв закриттю залізничної лікарні. Він направляв депутатські звернення до правоохоронних і контролюючих органів з метою розслідування фактів нецільового використання коштів і розтрати майна та матеріальних цінностей, які перебувають на балансі установи, лобіював на районному рівні зняття з розгляду питання щодо ліквідації комунальної установи, надавав правову допомогу працівникам, трудові права яких порушувало керівництво закладу. На сьогодні боротьба ще триває, водночас, завдяки спільним діям депутата, його однопартійців та медиків, суспільному резонансу вдалося запобігти реалізації плану закриття лікарні на початку 2019 року.

 

Використання бюджетних коштів має бути прозорим, а не навпаки
В.І.Колесников активно протидіяв непрозорому проведенню тендерів, що стосувалися витрачання коштів місцевого бюджету. Зокрема, направляв депутатські звернення щодо фактів оголошення відділом освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації тендерів на придбання товарів і послуг, переможцями яких ставали підставні фірми, які отримували передоплату, проте вимоги укладених договорів не виконували. Мова йде, зокрема, про нецільове використання коштів, виділених на опалення у навчальних закладах району в осінньо-зимовий період, нецільове використання коштів, виділених на виконання робіт з ремонту спортивного залу Пологівського колегіуму №1» та ін.

 

Багаторічна проблема пологівців – дороги
Депутат від «Батьківщини» продовжив розпочату у 2017 році роботу щодо здійснення контролю за якістю виконання ремонту доріг на території Пологівського району. Тимчасова контрольна комісія Пологівської районної ради, яка працювала під його керівництвом і розслідувала це питання, виявила численні зловживання та розтрату бюджетних коштів, виділених з місцевого бюджету на ремонт і експлуатаційне утримання доріг. Наразі правоохоронні органи розслідують кримінальне провадження за №42017081350000113 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191 КК України – привласнення чи розтрата чужого майна та ч. 1 ст. 351 КК України – невиконання службовою особою вимог депутата, створення штучних перешкод у його роботі, в рамках яких правоохоронцями буде надана правова оцінка виявленим Тимчасовою контрольною комісією порушенням.

 

Ціни на газ – захмарні!
Так вважає практично кожен українець. На цьому весь час наголошує лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко і переконує, спираючись на конкретні цифри, що ціна на газ для населення має бути вдвічі меншою. Чітко розуміючи таку позицію Юлії Володимирівни, люди на місцях йдуть за підтримкою до її представників у місцевих радах. Звернулися пологівці з колективним листом і до депутата Пологівської районної ради, керівника фракції ВО «Батьківщина» у Пологівській районній раді В.І.Колесникова. Люди обурювались підвищенням ціни на газ на 23,5%, адже для абсолютної більшості жителів району нові тарифи є непідйомними. Більше того, кількість людей, які мають право на субсидію, згідно з останніми рішеннями Кабміну значно зменшилася, а ті громадяни, які раніше шляхом щоденної економії на найнеобхіднішому спромагалися оплачувати комунальні послуги за і так недешевими тарифами, після підвищення ціни на газ і опалення майже на чверть опинилися у катастрофічній ситуації.

 

Розуміючи все це, депутат В.І.Колесников у районній раді теж проводив політику фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді щодо боротьби проти незаконного підвищення цін на газ для населення.
Так, на тридцять другій сесії Пологівської районної ради сьомого скликання 26 жовтня 2018 року він подав депутатський запит про недопустимість підвищення ціни на газ для населення, за результатами розгляду якого Пологівська районна рада направила президенту і прем’єр-міністру звернення з вимогою припинити геноцид українського народу і скасувати це незаконне та необґрунтоване рішення, а також звернення голові Верховної Ради України з вимогою негайно ініціювати скликання позачергової сесії Верховної Ради України для того, щоб розглянути питання щодо скасування згаданого рішення.

 

Закон – один для всіх
Так має бути. Але насправді все зовсім інакше. Так, пологівці під час особистих прийомів часто зверталися з болючим для них питанням, що стосується свавілля правоохоронних органів та неможливості добитися справедливості у судах. Однією з найбільш обурливих є ситуація, з якою зіткнувся житель с. Воскресенки Петро Даниленко, коли внаслідок байдужості, бездіяльності і прямого нехтування своїми службовими обов’язками з боку правоохоронців і суддів, вже п’ятий рік на волі перебуває вбивця його сина. Це питання В.І.Колесников порушував на сесії районної ради, направляв численні депутатські звернення до керівництва органів прокуратури і Національної поліції задля взяття ними на особистий контроль даного кримінального провадження, щоб правоохоронна система почала виконувати свої безпосередні обов’язки, а особа, винна у вбивстві, була притягнута до кримінальної відповідальності.

 

У депутатській діяльності немає дрібниць
Дотримуючись партійної дисципліни та з повагою ставлячись до своїх виборців, депутат В.І.Колесников та члени його фракції у районній раді беруть активну участь у пленарних засіданнях районної ради, засіданнях постійних комісій та інших заходах районної ради, вносять на розгляд ради розроблені ними проекти рішень. Особисто В.І.Колесніков обраний і працює в постійній комісії з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики. З власної ініціативи постійно бере участь у засіданнях інших постійних комісій, в роботі тимчасових комісій, в заходах і нарадах, які проводяться районною радою і райдержадміністрацією.

В полі зору – проблеми всього запорізького краю

 

Хоча Вячеслав Колесников є депутатом Пологівської районної ради, та йому не байдужі проблеми всього запорізького краю, для вирішення яких він доклав чимало зусиль. Зокрема, як помічник народного депутата України Сергія Соболєва, він зумів реалізувати на території Запорізької області низку проектів.

 

Ось лише кілька з них: будівництво каналізаційної насосної станції, напірного колектора подачі стоків селища Набережне на очисні споруди міста Приморська (вартість проекту 13515,620 тис. грн); капітальний ремонт будівлі Приморської ЗОШ №3 (вартість проекту 775,2 тис. грн.); придбання шкільного автобуса вартістю 1,9 млн. грн. для Михайлівської сільської ради; капітальний ремонт лікарської амбулаторії в селі Новоукраїнка Більмацького району з використанням енергозберігаючих технологій – 431,7 тис. грн; реконструкція системи опалення Новоолексіївської ЗОШ у Приморському районі (вартість проекту 350 тис. грн).
За кожним з цих проектів – напружена робота депутата, подолання бюрократичних перепонів. Та, незважаючи на різного роду труднощі, В.І.Колесников зміг вирішити такі складні, але надзвичайно важливі для жителів запорізького краю питання.

 

Попереду нелегкий шлях, але він – до перемоги!
Це чітко усвідомлюють усі соратники Ю.В.Тимошенко, а тому ще з більшим ентузіазмом та енергією продовжують працювати на всіх напрямках задля добробуту народу, виходу з глибокої кризи, досягнення миру й перетворення України в європейську, заможну, процвітаючу державу. Пліч-о-пліч зі своїми однопартійцями йдуть до цієї заповітної мети й члени фракції політичної партії ВО «Батьківщина» у Пологівській районній раді під керівництвом депутата районної ради В.І.Колесникова. «Ми все зробимо для того, щоб працювати ще ефективніше, щоб нам й надалі довіряли люди. Ми на правильному шляху, а значить – переможемо!», – запевнив В.І.Колесников.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)