Керівництво міста та району зустрілися зі ЗМІ. Що обговорювали?

15 Квітня в 13:05  0  1117

На районіКерівництво міста та району зустрілися зі ЗМІ. Що обговорювали?

Учора в приміщенні РДА відбулася зустріч керівництва міста та району з представниками місцевих ЗМІ

 

Влада і преса зібралися з метою об'єктивного інформування населення, донесення єдиної позиції місцевої влади та державних органів самоврядування.

 

- Робота первинної ланки направлена на виявлення, запобігання та лікування коронавірусної інфекції у місті та районі. Усіх пацієнтів, які звертаються за допомогою до лікарів та мають діагноз ГРВІ та пневмонія, тестують на виявлення коронавірусної інфекції швидкими тестам та методом ПЛР-реакції. Зараз працюють дві мобільні бригади, які здійснюють забір даного матеріалу. Дослідження проводить обласний лабораторний центр. Ми проводимо всі необхідні алгоритми лікування та діагностування наших пацієнтів.Сьогодні проводиться робота з людьми які прибули з-за кордону і знаходяться на самоізоляції, та з контактними особами хворої на коронавірус, - повідомила головна лікарка Пологівського ЦПМСД Анна Дуб.

 

Лікарка закликає громадян до продовження дотримуватися карантинних умов, мінімізувати відвідування публічних місць, частіше мити руки та обробляти їх антисептичними засобами, користуватися індивідуальними засобами захисту.

 

Під час зустрічі присутні говорили про умови передачі вірусу Covid-19.

 

- Якщо ви відчули у себе прояви гострої респіраторної інфекції, одразу зв'яжіться зі своїм сімейним лікарем, адже у період пандемії, не виключено що ви можете захворіти саме на цей вірус. Стійкого пожиттєвого імунітету до цієї хвороби немає, тому можливе повторне зараження. З такою хворобою ми зіштовхнулися вперше, тому про незвичні випадки клінічних проявів дізнаємося з досвіду українських колег і не тільки їх, - додає завідуюча епід відділом Пологівської БЛІЛ Тетяна Одинець.

 

Також було обговорено здійснення заходів щодо карантинних обмежень та забезпечення охорони громадського порядку під час великодніх свят та поминальних днів.

 

- З огляду на ситуацію в Україні, і на Пологівщині зокрема, в переддень Великодніх свят, було досягнуто домовленість з представниками церкви. Служба буде проходити в закритому режимі, без прихожан. Церква відкриє свої двері для останніх лише після закінчення нічної служби о 4 -5 годині ранку, за умови що в ній буде знаходитися не більше ніж двоє прихожан, які зможуть поставити свічки та помолитися. Освячення пасок в місті проводитися не буде. Натомість є домовленість між церквами та мережею місцевих магазинів, про те що паски цього року будуть продаватися вже освяченими - повідомив представник поліції Дмитро Мельник.

 

Представниками МНС було висвітлено питання про підвищення відповідальності за випалювання сухостою та спалювання рослинних решток на території приватних домогосподарств.

 

Представники ЗМІ змогли не лише прийняти участь в обговоренні, а й задати представникам державних структур питання, які найчастіше хвилюють читачів.

 

Об'єктивність інформації з перших вуст є запорукою правильного сприйняття громадянами ситуації, що склалася, правильно подана офіційна інформація є такою, що підлягає виконанню всіма суб'єктами і громадянами України.

 

На зборах було наголошено, що саме від жителів міста та району залежить їхнє здоров'я і здоров'я їх рідних та близьких. Тому під час релігійних свят, які наближаються, громадяни мають пам'ятати про небезпеку, задля власного здоров'я, та здоров'я своїх рідних та близьких.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
8
Сміх
6
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)