У Пологах зібралися герої різних поколінь Есть фото

16 Травня в 13:23  0  745

На районіУ Пологах зібралися герої різних поколінь

15 травня в приміщенні міської ради ветеранів відбулося засідання круглого столу під назвою “Герої різних поколінь”.Захід привчений міжнародному дню родини з нагоди вшанування Дня Перемоги та святкування 95річчя Пологівського району. Організатором заходу виступила Пологівська РДА

 

На урочистій зустрічі з привітаннями до гостей виступили заступник голови РДА Ірина Півень та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА Ангеліна Устименко. Стараннями представників адміністрації та голови міської ради ветеранів Таісії Ткач вдалося організувати справжнє свято для присутніх в залі почесних гостей: ветерана другої світової, воїнів - інтернаціоналістів, учасників локальних війн, героїв сьогодення учасників АТО, ветеранів праці, учнів та вчителів загальноосвітніх закладів та професійного ліцею.

 

Метою заходу було об'єднання людей різних поколінь, а бесіди про людські подвиги мають зорієнтувати підростаюче покоління на розвиток головних душевних цінностей, обов'язків та патріотизму.

 

Після урочистого засідання для всіх присутніх було організовано чаювання зі смаколиками.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)