Як лікувати зуби пологівцям в умовах карантину?

15 Квітня 2020 09:40  0  3895

КАРАНТИН: графіки роботиЯк лікувати зуби пологівцям в умовах карантину?

Коли починає боліти зуб, людина ладна на стіну видряпатися та пройтися по стелі!

 

Зубний біль складно перетерпіти, а ще складніше - вилікувати в умовах запровадження карантину.

 

Як лікувати зуби пологівцям в умовах карантину, дізнавалися журналісти Районки.

 

"Зараз Пологівська районна стоматологічна поліклініка працює в умовах карантину на виконанні розпорядження міського голови про недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції та надає населенню Пологівського району ургентну стоматологічну допомогу.

 

З 8:00 до 14:00 у будні, щодня, пологівці можуть отримати стоматологічну допомогу. Ліквідувати больовий синдром та гострий запальний процес, а також здійснити видалення зуба.

 

У суботу допомога надається з 8:00 до 13:00, а в недільні та святкові дні надання невідкладної стоматологічної допомоги здійснюватиметься ургентним лікарем з 9:00 до 13:00. Для цього треба попередньо зателефонувати за номером 066-265-95-05.

 

“Наголошую, що згідно розпорядження, лікарі надають лише невідкладну стоматологічну допомогу. Зубопротезне та лікувальне відділення тимчасово не працюватимуть" - повідомляє головний лікар КУ "Пологівська районна стоматологічна поліклініка ПМР" Віталій Реуцький.

 

Прийом пацієнтів спеціалістами стоматологічної поліклініки проводитиметься за пред'явленням документу, який підтверджує особистість людини (паспорт).

 

“Мешканцям інших районних центрів Більмацького, Оріхівського та Гуляйпільського тимчасово допомога не надаватиметься. Обслуговуватимуться лише мешканці Пологівського району" - додає лікар.

 

На території міста працюють і дві приватні стоматологічні клініки, які, на період карантину припинили свою діяльність.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
8
Сміх
71
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)