Чому і з ким зраджують чоловіки?

1 Серпня в 11:23  0  1059

АсортіЧому і з ким зраджують чоловіки?

 

"Чому чоловіки зраджують?" – ось, напевно, головне питання, яке мучить більшу частину жіночого населення планети. Що чоловіками керує? Невже немає прийому, який укладе їх полігамність на лопатки? І навіщо вони ризикують своїми відносинами, сім'єю заради зв'язків на стороні?

 

Гері Ньюман – один з найбільш успішних американських психологів, який спеціалізується на шлюбних консультаціях. Велика частина його справ заснована на чоловічих зрадах: Гері намагається вирішити наслідки емоційної катастрофи, яка часто стає могильним каменем будь-якого шлюбу. За двадцять років роботи психолог встиг зібрати цілу колекцію чоловічих зрад – а заодно, Гері Ньюман зумів розкрити основну причину, по якій хлопці взагалі вирішуються на цю сумнівну авантюру.

 

Основні причини і можливості зради чоловіків:


Друзі друзів (77%)


Звучить, звичайно, не дуже обнадійливо – але коханку Ваш обранець знайде, швидше за все, в колі найближчих друзів. Випадкові знайомства дуже рідко призводять до інтимного зв'язку, а ось провірені дружні стосунки з симпатичною дівчиною – цілком.

 

Емоційна холодність (48%)


Прагнення до зради, засноване тільки на бажанні сексу – абсолютний міф. Насправді, дуже багато хлопців шукають на стороні не тільки нові фізичні відчуття, а й емоційну близькість. У довгострокових відносинах партнерка починає ставитися до досягнень чоловіка як до природного ходу речей. Нова ж дівчина здатна подарувати чоловікові давно забуту подяку.

 

Почуття провини (68%)

 

Чоловік, що піддався спокусі, буде відчувати почуття провини – але не кожен. Більш того: результати статистичного дослідження показують, що понад дві третини зрадників ніколи не думали, що можуть виявитися в цій непривабливій ролі. Такий крок ставить під удар будь-які відносини, оскільки постійна вина, яка тяжіє над чоловіком, не дасть розвиватися йому в нормальному темпі.

 

Робочі відносини (40%)

 

Статистика стверджує, що переважна більшість зрадників знаходить свою нову пасію на роботі. Тут спрацьовують одразу кілька критеріїв: спільна справа, де чоловік може показати себе у вигідному світлі, щільне спілкування на постійній основі і прагнення продемонструвати свій статус всім іншим самцям в колективі.

 

Фізична краса (12%)

 

Дуже небагато чоловіків вирішуються на зраду тільки тому, що вважають нову партнерку більш привабливою. Іншими словами, людина не біжить за наддосконалим сексом – тим більше, що достатній досвід показує тотальну безглуздість цієї затії. Чоловікові набагато важливіший емоційний зв'язок!

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)