Вчителям в Україні пообіцяли підняти зарплату

1 Червня 2021 08:43  0  775

ОсвітаВчителям в Україні пообіцяли підняти зарплату

Другий етап підвищення заплановано на грудень

 

Зарплати освітянам у 2021 році планують підняти майже на третину. Перший етап підвищення відбувся ще в січні - оклади вчителів зросли на 20%. До кінця року планується ще одного підвищення.

 

Про це розповіли прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр освіти та науки Сергій Шкарлет на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Освіта та наука".

 

Заробітні плати вчителів у 2021 році зростуть ще на 9% - другий етап підвищення заплановано на грудень. Однак у планах уряду довести оклади освітян до рівня середньої заробітної плати в Україні - до 13 543 гривень.

 

"Цього року ми збільшимо заробітні плати вчителів на 30%, але, зрозуміло, наша мета — це не менше, ніж середня заробітна плата по країні. Повинен бути мінімальний базис для вчителів, для педагогів", - уточнив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Варто відзначити, що другий етап підвищення не буде розбитий по градаціях і зарплати підвищаться у всіх категорій вчителів.

 

У січні зарплати вчителям підвищили на 20% і оклад вчителя без категорії закладу середньої освіти зріс на 809 гривень – до 4859 гривень. Зарплати вчителів вищої категорії піднялися на 1076 гривень – до 6 461 гривні.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)