Що змінилось у Запоріжжі за тиждень карантину?

23 Березня в 09:40  0  1434

У регіоніЩо змінилось у Запоріжжі за тиждень карантину?

Введений посилений режим карантину задля безпеки громадян вже почав змінювати життя запоріжан.

 

На вулицях людей трішки менше, але все одно є. Особливо підлітки, які прогулюються групами, можливо, вважаючи, що карантин — то канікули. У касирів та продавців з'явилися маски та поліетиленові рукавички. Нічого, окрім продуктових магазинів, аптек та магазинів медтехніки не працює. Звичайно, працюють приватні підприємства, але з можливістю перевестися на віддалений режим.

 

 

Аптеки не мають в продажу захисних масок, рукавичок, антисептиків та спирту. Блогери та журналісти закликають залишатися вдома, в телеграмі створюють чат “Підвези медика на роботу” та збирають кошти на допомогу літнім людям.

 

Маршрутне таксі перевозить 10-15 осіб, муніципальні автобуси возять по 20 пасажирів. На щастя, трансопрту не стало менше, але деякі зупинки залишаються без уваги: автобус просто переповнений.

 

 

Тоді деякі люди вимушені групуватися і викликати таксі на чотирьох.

 

Особливо вразили такі гіпермаркети як “Ашан” та “Епіцентр”: на вході в “Ашан” стоїть контролер, які дезінфікує руки та видає рукавички. В “Епіцентрі” здійснюють контроль температури.

 

 

Неприємні емоції викликали торговці рибою на “Малому ринку”. Ми побачили, що одна із продавчинь проводила дезінфекцію (незрозумілим розчином) свого робочого місця. На іншому такому ж риночку роботу реалізаторів призупинила поліція: перевіряли документи.

 

 

Не всі люди носять маски, рукавички і, напевно, обробляють руки. Але маршрутки хоча б не переповнені, як і раніше, а до аптек і банків стоять черги з вулиці: тримають дистанцію в один метр.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
4
Сміх
15
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)