Вже із січня вчителям в Україні обіцяють підвищити зарплати

29 Грудня в 06:58  0  336

На Вкраїні та у світіВже із січня вчителям в Україні обіцяють підвищити зарплати

Оклади українських педагогів у 2018 році підвищать одразу на 25%

 

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич заявила, що оклади українських педагогів у 2018 році підвищать одразу на 25%. Така заява пролунала під час прес-конференції 27 грудня 2017 року.

 

Як зазначила Гриневич, зведений бюджет освіти в 2018 році становить 221,9 млрд грн, при цьому завдяки збільшенню зарплат вчителям обсяг освітньої субвенції зріс на 11,2 млрд і склав 61,7 млрд грн.

 

- У бюджеті на 2018 рік ми продовжуємо збільшувати інвестиції в освіту, зокрема, частка ВВП на освіту збільшилася до 6,7%. Зведений бюджет освіти зріс на 53,3 мільярда гривень, – додала вона.

 

Міністр розповіла, що на старт реформи в бюджеті-2018 заклали майже 1 млрд грн на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами і мобільними меблями, 163 млн 818 тис. – на придбання техніки для початкової школи, 386,5 млн – на підвищення кваліфікації вчителів, 272 млн 382 тис. – на підручники для 1-го класу. Також 48 млн 349,5 тис. передбачено на закупівлю навчально-методичної літератури для початкових класів.

 

- Ці інвестиції ми робимо на основі співфінансування з місцевими органами влади - частину коштів дає держава, решту – місцеві органи. Майже 1 мільярд держава дає на забезпечення навчальними засобами та мобільними меблями, оскільки для реалізації нових методик потрібне нове освітнє середовище, й ми маємо його забезпечити, – зазначила Гриневич.

 

Підбиваючи підсумки 2017 року, вона підкреслила тенденцію збільшення фінансування освіти.

 

- 2017-й став роком зростання для фінансування освіти. Збільшення інвестицій дозволило нам підготуватися до змін, які очікують у 2018 році, підняти соціальний статус учителів, підтримати професійну освіту, яку внаслідок недостатньо продуманих рішень у 2016 році кинули на

фінансування областей і міст обласного значення, – сказала Гриневич.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)