Педагогам з нового року підвищать зарплати: подробиці

4 Вересня в 07:06  0  1090

ОсвітаПедагогам з нового року підвищать зарплати: подробиці

Кабінет міністрів оприлюднив постанову про збільшення розмірів оплати праці педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників закладів та установ освіти і науки починаючи з 2020 року.

 

Документ доступний на Урядовому порталі

 

“Законом “Про освіту” передбачено поетапне (до 2023 року) щорічне збільшення розмірів посадових окладів педагогічних працівників найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, найменший посадовий оклад науково-педагогічного працівника при цьому встановлюється на 25 відсотків вище посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії”, – йдеться в документі.

 

Зазначається, що постанова уряду починає виконання положень вищезазначених законів з 2020 року і передбачає таке збільшення оплати праці педагогічним, науково-педагогічним та науковим працівникам закладів та установ освіти і науки до 2023 року.

 

Згідно з документом, найменший розмір посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічного працівника з 1 січня 2020 р. складе 2,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2020 р.

 

З 1 січня 2021 р. — 3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2021 р.;

 

з 1 січня 2022 р. — 3,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2022 р.;

 

з 1 січня 2023 р. — 4 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2023 року.

 

У той же час зазначається, що згідно із Законом України “Про наукову і науково-технічну діяльність” посадові оклади наукових працівників встановлюються виходячи з розрахунку посадового окладу молодшого наукового співробітника, встановленого на рівні не нижче подвійної середньої заробітної плати у промисловості в цілому по Україні.

 

“Враховуючи фінансові можливості держави, такі розміри оплати праці нереально встановити одночасно і протягом одного фінансового року”, – йдеться в документі.

 

Постановою також затверджуються схеми посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників на період до 2023 року і схеми посадових окладів науково-педагогічних працівників на період до 2023 року.

 

Крім іншого, визначається постановою ряд доплат, в тому числі 20% до зарплати вчителя за проходження сертифікації.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
7
Сміх
5
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)