Зарплати українців можуть впасти майже на 1000 гривень

3 Липня в 08:26  0  1209

На Вкраїні та у світіЗарплати українців можуть впасти майже на 1000 гривень

Це найбільш песимістичний прогноз

 

За підрахунками НБУ реальні зарплати в Україні навесні 2020 року впали вперше з 2016 року – в середньому на 0,5%. Водночас, за підрахунками економістів, найближчими місяцями доходи людей можуть як зменшитися на 1000 грн, так і зрости майже на стільки ж.

 

Одні експерти чекають на ще більше зниження через наслідки пандемії коронавірусу, а інші вважають, що найгірший етап вже пройдено.

 

Найбільш песимістичний прогноз у члена Економічного дискусійного клубу Олега Пендзина – реальна зарплата з нинішніх середніх 10400 гривень може впасти до 9500 гривень на місяць. Тобто, на його думку, заробітки в третьому кварталі скоротяться майже на 1000 гривень. Головна причина – наслідки коронавірусу, через який зарплати зменшаться у сфері сервісу, туризму, громадського харчування, надання побутових послуг. У сфері виробництва й транспорту вони теж навряд чи збільшаться – замовлень немає або мало.

 

А голова Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський і віцепрезидент УСПП Віктор Скаршевський оцінюють майбутні середні заробітки на рівні нинішніх – 10300-10500 гривень.

 

І лише керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин впевнений: найгірше позаду, середня зарплата на кінець третього кварталу досягне 11800 гривень. Драйверами зростання, за його словами, стануть вихід із карантину та підвищення з 1 липня соцстандартів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
6
Сміх
10
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)