Зоряний виступ «Берегині»

8 Липня в 11:01  0  1023

На районіЗоряний виступ «Берегині»

У місті Львів відбувся міжнародний фестиваль – конкурс «Зіркові хвилі талантів 2019», 29 червня. Вперше в своїй історії, учасниками заходу став жіночий вокальний колектив «Берегиня» Пологівського сільського клубу.


Стало це можливим завдяки клопотанням голови Пологівської сільської ради Марини Рубан, та депутатів селищної ради.
Місто Львів зачарувало наших дівчат. Вразило різноманітністю квітів, чемністю місцевих жителів, чистотою та охайністю кожної вулички, які наповнені стародавнім шармом, ароматами кави, та духом романтики.


Поїхавши вперше на такий престижний фестиваль, дівчата навіть і не мріяли про нагороди. Тим несподіваніше було для них те, як поважні члени журі – народні артисти, заслужені працівники культури, та діячі мистецтв підтанцьовували, сидячи на своїх місцях, під запальні пісні «Берегині». І як результат, за одностайним рішенням фестивального журі, колектив стає лауреатом першої премії.

 

Та на цьому хвилювання дівчат не закінчилися. Попереду ще був сольний виступ керівника колективу Олени Павловської. Так от, якщо журі під час виступу «Берегині» підтанцьовувало, то коли співала Олена – вони співали разом з нею, і теж оцінили найвище.

 

Маючи дві перші нагороди, окрилені успіхом дівчата, дякують всім причетним до організації поїздки до Львова: сільській раді, її депутатам, особисто голові Марині Рубан. Запевняють, що наступного разу вони привезуть не гірший результат.

 

  

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)