Як пройшла стерилізація собак у Пологах спеціалістами ЗооКонтролю

2 Січня в 12:05  0  1087

Події містаЯк пройшла стерилізація собак у Пологах спеціалістами ЗооКонтролю

Нагадаємо, у Пологах провели роботу зі стерилізації та профілактичного щеплення від сказу безпритульних собак

 

Тварин ловили, робили спеціальні процедури і повертали на місце вилову. Цьогоріч з місцевого бюджету на програму виділили майже 100 тис грн, було стерилізовано 45 собак: 32 дівчинки, 13 хлопчиків. Як і в минулому році по максимуму намагалися охопити стерилізацією саме дівчаток, інформує Ірина ЦАРЕНКО.

 

Порівняно з минулим роком збільшилась кількість молодих собак у віці 6-9 місяців, особливо дівчаток. Більшість з них контактні, що свідчить, що вони були домашніми, але їх викинули.

 

У зв’язку з тим, що зараз аномально тепла зима, у багатьох собак, які були відловлені на стерилізацію, починався період тічки. Як би їх не відловили та стерилізували, по місту бігали б собачі весілля, а потім народилось багато нікому не потрібних цуценят.


На жаль не вдалося відловити дикуватих собак в районі Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів № 2, бо вони втікали на приватну територію, куди охорона ловців-кінологів не пустила.

 

Є позитивна тенденція давати прихисток безпритульним собакам, так під гарантію стерилізації з вулиць міста було забрано і знайдено господарів 5 собакам дівчаткам: 2- дорослим, 3 – цуценятам.

 

Радує, що багато жителів нашого міста люблять собак і дуже за них переживали, а потім з радістю їх зустрічали. Декого прийшлося вмовляти дозволити забрати собак.

 

Хочеться відмітити високий професіоналізм спеціалістів ЗооКонтролю ловців-кінологів Дмитра Варварова та Олександра Красюка, які відловлювали навіть не контактних собак, а також забезпечували комфортне перебування чотирьохлапим на веткомплексі. 

 

Особлива подяка ветеринару Нікіті Горельку, адже після операцій всі собаки повернулися назад і гарно себе почувають.

 

Спеціалісти ЗооКонтролю люблять тварин і ставляться до них дуже добре.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
4
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)