“Золотий ключик” привіз перемогу із сонячної Болгарії Есть фото Есть видео

14 Червня в 19:40  0  2145

Культура“Золотий ключик” привіз перемогу із сонячної Болгарії

Зразковий аматорський хореографічний колектив “Золотий ключик” привіз у Пологи перемогу із Болгарії. На Міжнародному фестивалі-конкурсі “Зоряний бриз” наші дівчатка показали найкращі результати і перемогли відразу у декількох номінаціях.

 

 

Анастасія Солодка отримала гран-прі у номінації “Хореографічне мистецтво” жанру танці народів світу із “Чардашем” та “Українським танцем”.

 

Олександра Плетінь виборола перше місце у жанрі “Народна стилізація” за композиції “Молдавський танец” та “Василина”.

 

Маргарита Чуб зайняла друге місце у номінації “Сучасний естрадний танець”.

 

Весь колектив “Золотий ключик” під керівництвом Алли Карпенко отримав гран-прі фестивалю.

 

Місто Кітен зустрів учасників сонцем, морем та дитячим табором “Вместе”. Фестиваль за участю зіркового Влада Ями проходив протягом тижня, з 3 по 10 червня.

 

Алла Володимирівна захопливо розповіла про заходи, які там проводились, про чудовий болгарський табір і, звичайно, про досягнення своїх дівчат:

 

“Повернули ми з Болгарії дівчат ще кращими. Вони тепер більш впевнені в собі та своїх здібностях. І якщо перед конкурсом вони трохи, але мали в собі сумніви, то тепер сумнівів щодо таланту та підготовки, я гадаю, немає ні в кого!”, - жартома зазначила керівник.

Майстер-клас проводила з дівчатами Мілена Лейбук, балерина із Харькова. Вона теж виокремила серед усіх учасників наш “Золотий ключик” як найпідготовленіший та зауважила, що “дівчата здатні вже і до більш складних постановок”. Це стало стимулом для подальшої праці у танцювальному класі. Та, як анонсувала Алла Володимирівна, ми можемо чекати на нові композиції.

 

У захваті були всі від табору, від ставлення персоналу до гостей та особливо від аніматорів :) Ранкові пробіжки, зарядка, майстер-класи, ігри, флешмоби - все це залишило приємні спогади.

 

Кожен день учасників годували кухнею різних народів під національні пісні.

 

Анастасія Солодка ділиться: “Ми плідно працювали перед поїздкою. Свій сольний номер я танцювала тільки вдруге, але бажання перемогти викорінило усі страхи.”

 

Були сильні колективи-конкуренти із Дніпра, Хмельницького, Харькова та Кривого Рогу. Всього було 500 дітей-учасників. На зппитання “Хто запросив на фестиваль?”, дівчатка сміються: “Ми захотіли і поїхали”.

 

Олександра Плетінь доповнює: “Спочатку дуже хотілося додому, я навіть плакала. Але потім кожен день був насичений подіями та іграми, часу на сум просто не було. Особливо вразили аніматори, з якими ми під кінець довго не могли розлучитися.”

 

Алла Карпенко у захваті від подорожі. Учора, на зустрічі з колективом та батьками вона з великим запалом хвалилася дівчатами, поїздкою, проживанням у таборі і дякувала міській владі за фінансову підтримку. Розповідала кумедні ситуації, коментувала фото із виступів і показувала відео танців із Болгарії. Атмосфера у колективі відчутно дружня і тепла. Напевно, саме довіра та любов, що панує у №Золотому ключику” і є найпершим критерієм успіхів.

 

Наші пологівчаночки “знайшли” у Болгарії не лише перемогу, але й натхнення, нових друзів, знайомство із Владом Ямою та привезли фото і відеоматеріали з цієї подорожі. Радимо переглянути відео до кінця, бо там є фрагмент церемонії нагородження із Владом Ямою та неприхований позитив наших переможниць.

 

Отже, вітання і визнання вам, колектив “Золотий ключик”!

 

 

Автор: Євгенія КЛЮЄВА

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)