Золоті кадри ГДК «Мінерал» Есть фото

20 Липня в 08:46  0  1237

Знай нашихЗолоті кадри ГДК «Мінерал»

На сторінках Газети ми намагаємось частіше писати про трудівників, які щодня звершують свої маленькі подвиги на підприємствах міста та району, тим самим роблячи особистий внесок у розвиток Пологівського краю.

 

І ось вкотре хочеться приділити увагу працівникам одного із найуспішніших заводів Пологівщини ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», а саме тим людям, які протягом багатьох років, незважаючи на труднощі, що виникали на підприємстві, залишилися вірними і сьогодні навчають своїй справі молодих робітників. Розмова піде про справжніх чоловіків, у яких 19 липня професійне свято - День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

 

«Останні кілька років, у зимовий період, завод працював за неповним робочим графіком, а у цьому році ми нарешті забули про вимушені «зимові канікули» і перейшли на звичайний режим роботи. Нам вдалося досягти високих результатів у праці, цього року підприємство отримало значний дохід, що дозволило підняти працівникам заробітну плату, підвищити премії у два рази. Можу запевнити, що у «Мінералу» є не тільки успішне минуле, але й не менш успішне майбутнє. Сьогодні ми запрошуємо на роботу молодих спеціалістів, пропонуємо стабільність і впевненість у завтрашньому дні», - розповів генеральний директор «Мінералу» Василь Тимошенко.

 

Секрет успіху підприємства відомий також головному інженеру Дмитру Цихмистру:

 

 

 

- У нашій, хоч і важкій, але цікавій роботі завжди важливі розуміння, взаємопідтримка і згуртованість. Ну і головне, щоб були ринки збуту і споживачі. Приємно відзначити, що у цьому році ми збільшили об’єм видобутку глини та каоліну, у порівнянні з минулим роком, у два рази. Ми оновили систему видобутку, замінивши роторні екскаватори гідравлічними, які значно знизили рівень втрат копалин. У нас своя залізнична та електростанції, які суттєво допомагають у роботі. Реалізуємо свою продукцію українським підприємствам та експортуємо за кордон.


Керівництво заводу впевнене, що кадри вирішують все, і успіхом завдячує тим людям, які протягом багатьох років разом із «Мінералом». Одним із старожилів на підприємстві є Микола Кишка. Як не як, а 38 років свого життя він віддав рідному заводу.

 


- На завод прийшов зразу ж після армії. З тих пір працюю тут водієм. Як сьогодні, пам’ятаю свій перший робочий день та перший транспорт -Татра 138. Потім були КРАЗ, а протягом останніх років я - водій автобусу: доставляю людей на зміни у кар’єр. Чи замислювався я над тим, щоб колись змінити місце роботи? Ні. Головне, щоб запанував мир у нашій країні, і тоді все буде гаразд, - говорить Микола Іванович.

 

Сергій Кириченко, інженер з комплектації обладнання відділу головного механіка, на підприємстві трудиться 34 роки. За його словами, завод – це його життя.

 


- Сюди прийшов відразу після технікуму і з тих пір почуваю себе на своєму місці. Колеги за ці роки стали для мене сім’єю. Я вже звик, що мій день розпочинається із зустрічі із механіками, які заходять до кабінету після зміни і діляться новинами. Якщо у когось техніка вийшла із ладу, моя задача - забезпечити ремонт та безперебійну роботу всього обладнання. Радує те, що все обладнання оновлено на 100% з того часу, як я тут працюю.

 

Серед передовиків заводу - Володимир Попович, машиніст бульдозера гірничого цеху. Чоловік знає свою роботу в кар’єрі від А до Я. Володимир Олександрович із тих, хто любить і добросовісно виконує свою роботу вже 30 років.

 

 

Віктор Григоренко – фрезерувальник із 15-річним стажем. Працює у дружній компанійській атмосфері, адже його колеги – веселі і чудові хлопці, з якими можна у вогонь і воду. Але після Нового року Віктор Михайлович збирається відсвяткувати свій 60-річний ювілей та піти на заслужений відпочинок.

 

 

Володимир Арап - монтер колії. На заводі працює 14 років. Тут же працюють його дружина, дочка і зять. Тож це вже сімейна династія.

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)