Пологівські школярі можуть готуватися до тестів віртуально

14 Лютого в 09:17  0  239

ОсвітаПологівські школярі можуть готуватися до тестів віртуально

Відтепер в абітурієнтів є змога ретельніше підготуватися до тестування. Нещодавно міністр освіти і науки Лілія Гриневич презентувала безкоштовну онлайн-платформу BeSmart, яка надаватиме допомогу дистанційно. У МОН пояснюють, що BeSmart функціонує у форматі масових відкритих онлайн-курсів, де представлено майже весь спектр предметів, з яких випускники складатимуть ЗНО: української мови й літератури, математики, історії України, фізики, хімії, біології, географії, англійської мови.

 

Кожен курс містить два навчальних модулі, розроблених за програмою тестування, і відеоуроки (понад 2 тисячі), конспекти, тести (понад 20 тисяч), тренажери. Автори — викладачі шкіл та університетів, експерти незалежного оцінювання. Перевага курсів у зручному форматі використання — вони доступні у будь-який момент та з будь-якого пристрою: телефона, планшета, ноутбука, комп’ютера.

 

«Нині масові онлайн-курси стають важливою додатковою опцією для навчання, — зауважує міністр освіти і науки Лілія Гриневич. — Адже ці технології дають змогу відповісти на значні виклики сьогодення — створення інтерактивних цікавих матеріалів для учнів. Проте молодь на непідконтрольних територіях не має доступу до української освіти. Тож дистанційний курс — це потужний інструмент, який допоможе таким дітям опанувати предмети українознавчого циклу».

 

Сучасні відеоуроки сприятимуть поліпшенню знань учнів сільських шкіл, де якість освіти здебільшого нижча, ніж у міських навчальних закладах. За словами очільниці профільного відомства, це нова безкоштовна можливість і для дітей з незаможних родин, які не в змозі відвідувати платні заняття, а шкільної освіти для підготовки до оцінювання для них недостатньо.

 

З огляду на всі ці виклики МОН взяло курс на цифрування української освіти. У держбюджеті на 2018 рік закладено близько 54 мільйонів гривень на створення національної освітньої платформи, на розроблення електронних підручників — ще 41 мільйон.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)