Вперше в Україні відбудеться ЗНО для вчителів

2 Вересня в 06:50  0  1557

ОсвітаВперше в Україні відбудеться ЗНО для вчителів

31 жовтня пройде пілотне Незалежне тестування для вчителів початкової школи.

 

У разі вдалого проходження педагог отримає щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу. Він буде пропорційним обсягу педагогічного навантаження. Сертифікат буде чинним впродовж трьох років, пише Оsvita.ua.

 

Усім учасникам запропонують 100 завдань, на виконання яких відведуть 180 хв. Зовнішнє оцінювання вчителів є одним з обов’язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. У ній візьмуть участь майже 900 педагогічних працівників.

 

“Ідея сертифікації цілком нормальна, – говорить шеф-редактор порталу “Освітня політика” Віктор Громовий. – Вчителю-початківцю, щоб дослужитися до вищої категорії необхідні десятиліття. За допомогою такої спрощеної процедури у вигляді

 

Незалежного тестування він може отримати більш високу заробітну плату вже зараз”.

 

Тести визначатимуть рівень того, наскільки обізнаним є викладач в питанні планування та організації освітнього процесу, забезпеченні і підтримці навчання, вихованні і розвитку учнів та створенні освітнього середовища.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

45
Супер
2
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)