Шахраї «зливають» відповіді на ЗНО-2020. Ціна питання?

7 Липня в 10:14  0  837

ОсвітаШахраї «зливають» відповіді на ЗНО-2020. Ціна питання?

Шахраї за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації.

 

Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

 

Разом з тим, в УЦОЯО наголошують, що придбати відповіді до тестів ЗНО неможливо.

 

«У мережі шахраї вже «зливають» відповіді на ЗНО-2020. Як і в попередні роки, соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми», - зазначають в УЦОЯО.

 

Виявляється, коштує така послуга від 300 до 2000 грн, залежно від "постачальника". Проте за свідченнями громадян у мережі, після передоплати на картку, бізнесмени або зникали, або розкручувати потенційну жертву на нову проплату, під аргументом "доплатити ще небагато та отримати бонус у вигляді відповіді ще на одне тестування".

 

Для «переконливості» шахраї надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти.

 

«Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», - підкреслюють в УЦОЯО.

 

Окрім того, в Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що в установі створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

 

«Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять наш логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе», - повідомили в УЦОЯО.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
9
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)