Міносвіти запроваджує ЗНО з двох предметів у коледжах і закладах профосвіти

1 Жовтня в 21:12  0  523

ОсвітаМіносвіти запроваджує ЗНО з двох предметів у коледжах і закладах профосвіти

Перше буде тестування з української мови і літератури, друге - на вибір

 

У 2019 році учні закладів професійної освіти та студенти вишів, які отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту, складатимуть державну підсумкову атестацію в формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів.

 

Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України з посиланням на відповідний наказ, яким врегульовано проведення ЗНО 2019 року.

 

Так, першим буде тестування з української мови і літератури, а другим - на вибір математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

 

У МОН нагадали, що у 2019 році ЗНО проходитиме з 20 травня до 12 липня. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест щонайбільше з 4 навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

 

Випускникам шкіл результати ЗНО з 3 предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА. Вони мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір учасника); один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова).

 

Результат тесту з іноземної мови зараховуватиметься як ДПА за виконання випускниками шкіл завдань: академічного рівня, якщо вони вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні; академічного та профільного рівнів, якщо вивчали мову на профільному рівні.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)