Наступного року у ЗНО з іноземної мови внесуть аудіювання

12 Січня в 07:42  0  195

ОсвітаНаступного року у ЗНО з іноземної мови внесуть аудіювання

24-29 квітня проведуть ІІ етап апробації нового формату завдань для ЗНО

 

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональні центри проведуть у квітні другий етап апробації тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з чотирьох іноземних мов, йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти та науки.

 

«Провести з 24 до 29 квітня 2017 року ІІ етап апробації нового формату завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з англійської, іспанської, німецької та французької мов із використанням предметних тестів рівня B1 для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, і рівня B2 для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні», – йдеться у документі.

 

Як зазначається у наказі, апробація проводиться з метою підготовки до запровадження в 2018 році для сертифікаційних робіт ЗНО нового формату завдань з іноземних мов, які враховують розуміння мови на слух (аудіювання).

 

Відповідний графік проведення буде додатково оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Участь у тестуванні візьмуть близько 5 тисяч учнів випускних класів з усіх регіонів України.

 

Результати апробаційного тестування нададуть учасникам до 26 травня 2017 року.

 

Нагадаємо, з 10 січня почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури і ще з одного предмета за вибором. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 і 8 квітня.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)