В Україні сьогодні стартує ЗНО 2020. Юні пологівці складають перший тест

25 Червня в 09:36  0  472

ОсвітаВ Україні сьогодні стартує ЗНО 2020. Юні пологівці складають перший тест

25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести тестування у період з 25 червня до 17 липня. Зовнішнє оцінювання розпочнеться тестом з математики.

 

За інформацією Міністерства освіти і науки, усі пункти тестування готові до проведення зовнішнього оцінювання згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря.

 

Тестування з кожного предмета розпочинатиметься об 11 годині.

 

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

 

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

 

Для проведення тестування цього року буде залучено 242 тисячі працівників і понад 11 тисяч медиків.

 

Незважаючи на скасування державної підсумкової атестації для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту, зовнішнє незалежне оцінювання є обов'язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.

 

Пологівські випускники розпочинатимуть проходження тестування в «Пологівській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів № 2" Пологівської міської ради. Організовано підвезення учнів.

 

Близько 3 годин юнаки та дівчата складатимуть тестування в класних кімнатах. Випускникам потрібно мати лише 3 документи – паспорт, сертифікат та запрошення.

 

Дозволяється брати з собою лише пляшку води, та обов'язковою умовою є вдягання захисної маски.

 

Побажаємо успіхів нашим юним землякам!

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
2
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)