Родичів одного із загиблих в Криму солдатів знайшли

18 Квітня в 18:19  0  966

АктуальноРодичів одного із загиблих в Криму солдатів знайшли

Пошуковий загін «Вітчизна» на початку квітня виявив на території Красноперекопського району в Криму не облікове військове поховання. Зокрема, було знайдено останки від 500 до 1000 солдатів. Зараз проводиться ексгумація. Уже відомі кілька прізвищ.

 

Серед загиблих під час другої світової війни наш земляк - Устенко Федір Наумович, 1944 року народження, рядовий, уродженець Гуляйпольського району села РІВНОПІЛЛЯ.

 

Протягом дня як тільки інформація була розміщена на інтернет-порталі rayonka.com з’явились перші результати. Журналістам інтернет-порталу стало відомо, що рідні Устенка Федора Наумовича знайшлися - відгукнулася рідня, яка проживає в Гуляйполе.

 

Відреагував на інформацію на rayonka.com голова сільради Рівнопілля, який і повідомив про «знахідку».

 

Як стало відомо, перепоховання воїнів планують на 5 травня. Прямі родичі солдата, а саме рідна сестра Катерина, яка проживає в Казахстані, за станом здоров'я не приїде. Але в Гуляйполе мешкають невістка і правнучка, які вже планують поїздку до Криму.

 

Серед загиблих під час другої світової війни в не обліковому похованні знайдено й останки ще одного нашого земляка - КОЛІЧЕНКА ВАСИЛЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА, уродженця села Красноселівка Федоровської (Чубарівської) сільської ради, до 1939 року Новозлатопольскій єврейський район.

 

Волонтери розшукують родичів загиблого.

 

Зв’язатися з цього питання можна з волонтером Асоціації пошукових загонів Запорізької області Людмилою - тел. ‎‎0664349558,‎0979494658

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)