Зміни в законі - що загрожує жителям Пологівщини за крадіжку і шахрайство

13 Січня 2021 09:46  0  426

На районіЗміни в законі - що загрожує жителям Пологівщини за крадіжку і шахрайство

З 1 січня змінився максимальний розмір дрібної крадіжки, тобто поріг розмежування ст. 51 КпАП і ст. 185 ККУ.

 

Викрадення чужого майна вважається дрібним, якщо вартість такого майна на момент вчинення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (з 01. 01. 2021 це становить - 227 гривень 00 копійок).

 

Відповідальність за дрібне розкрадання чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати (ст. 51 КпАП) передбачає накладення штрафу від 170 до 510 гривень штрафу або виправні роботи на строк до 1 місяця з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб.

 

Повторне протягом року вчинення цього правопорушення тягне за собою накладення штрафу від 510 до 850 гривень штрафу або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.

 

Викрадення майна понад установлену граничну суму вважається кримінальним правопорушенням, відповідальність за яке передбачена ст. 185 (крадіжка) КК і карається штрафом від 170 до 510 гривень або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.

 

За крадіжку, яка здійснена повторно або за попередньою змовою групою осіб передбачена відповідальність у вигляді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

Крадіжка, поєднана з проникненням в житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

 

Крадіжка, вчинена у великих розмірах, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

 

Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)