Пологівські школи набудуть нових статусів. В чому полягатимуть зміни

9 Серпня в 10:13  0  1654

ОсвітаПологівські школи набудуть нових статусів. В чому полягатимуть зміни

Міністерство освіти і науки України планує провести масштабну реформу українських шкіл.Зміни мають торкнутися і початкових класів, гімназій та ліцеїв.Згідно з новим стандартом освіти, молодша школа не може бути спеціалізованою

 

У новому Законі записано, що протягом 5 років школи змінять статути і відповідатимуть 3 типам навчальних закладів: початковій школі (1-4 класи), гімназії (5-9 класи) і ліцею (10-12 класи).

 

"При цьому у новому навчальному році всі школи формують власну освітню програму, самостійно обирають підручники із запропонованих Міністерством освіти України. Також у цьому навчальному році розпочнеться впровадження концепції державної політики реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», впровадження якої заплановано до 2029 року. На сьогодні ухвалено новий Державний стандарт початкової освіти, за яким з цього навчального року розпочнуть роботу перші класи" – говорить начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Дорофєєва.

 

Багато кого вже цікавлять результати реформи вцілому. Передбачається, що тільки тоді, коли перші діти, які почнуть вчитися за новою програмою, закінчать початкову школу, стане зрозумілим реальний рівень результатів впровадження реформи на першому етапі.


Щодо змін типів навчальних закладів, відповідно до статусу, то цей процес буде йти поступово. Переоформлення установчих документів закладів освіти буде здійснюватися протягом п’яти років з дня набрання чинності Закону України «Про освіту».

 

Незважаючи на те що шкільна реформа повинна наблизити українську школу до європейських стандартів, окремі нововведення можуть створити безліч проблем, з якими доведеться зіткнутися реформаторам.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)