Змалечку у спорті

13 Червня в 10:33  0  949

СпортЗмалечку у спорті

Один з наймолодших спортсменів Пологівського району - Всеволод Маленко. Сєва, як його ласкаво називають тренер та друзі, займається рукопашним боєм і у свої всього лише п’ять років має вже три нагороди, дві з яких є відзнаками за обласні змагання – це перше та третє місце.


Маленький спортсмен має одну нагороду всеукраїнського масштабу - він здобув перше місце. Сам Всеволод хизуватися своїми нагородами не дуже любить, тому про його заслуги з гордістю розповів тренер Сергій Грімов.


Виховується Всеволод у дитячому садку «Буратіно». Потрапив до секції за ініціативою батьків, і йому тут одразу сподобалось. Попри щільний графік хлопець намагається не пропускати жодного тренування. Також окрім своєї секції він знаходить час і на те, щоб просто пограти у футбол. Без заперечень можна запевнити, що в нього неабияка схильність до спорту, так як йому дуже подобається те, чим він займається, і в свої маленькі роки має чималі заслуги. Чітких позицій щодо свого майбутнього Всеволод не має, однак запевняє, що хоче пов’язати своє життя зі спортом.


Артем ОРЛОВСЬКИЙ,
студент факультету журналістики ЗНУ

 

 

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)