Пологівські спортсмени змагалися в пам’ять про Артема Корнєва Есть фото

31 Жовтня в 13:22  0  576

СпортПологівські спортсмени змагалися  в пам’ять про Артема Корнєва

29 жовтня в Пологівській ДЮСШ відбувся турнір із пауерліфтінгу та жиму штанги лежачи пам’яті колишнього вихованця ДЮСШ Артема Корнєва, який загинув в АТО при виконанні військових обов’язків.

У змаганнях брали участь 23 вихованця ДЮСШ. Переможцями змагань із пауерліфтінгу у вагових категоріях стали: Кирил Кухтін (до 49 кг), Дмитро Білан (до 53 кг), Євген Розсохач (до 66 кг), Володимир Стасов (до 74 кг) , Олексій Околот (до 93 кг) та Артем Цівка (до 105 кг). Перемогли й дівчата: у ваговій категорії до 52 кг – Яна Радченко, до 63 кг – Анжела Морозкова, а серед дорослих у ваговій категорії до 63 кг перемогла Альона Заріцька.

Переможцями змагань із жиму штанги лежачи стали: уваговій категорії до 49 кг – Ігор Карніченко, до 53 кг – Іван Демоненко, до 59 кг – Максим Сіденко, до 66 кг – Олександр Сіденко, до 74 кг – Сергій Петренко, до 83 кг – Дмитро Клименко, а також у категорії до 57 кг перемогла Анастасія Халецька.

Призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та солодощами, які придбав та вручив спортсменам брат Артема – Дмитро Корнєв.

Підготували наших спортсменів до змагань тренери ДЮСШ Юрій Клименко та Дмитро Кулик.