“Злет натхнення” знайшов нові таланти Есть фото

4 Листопада в 08:28  0  1404

Фоторепортаж“Злет натхнення” знайшов нові таланти

У неділю, 3 листопада пройшов районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості «Злет натхнення», заснований на честь пам’яті нашої землячки, автора і виконавиці пісень, переможниці міжнародних конкурсів Ольги Бойко.


Ось імена переможців цьогорічного конкурсу:


Учасник з с. Пологи Володимир Гужва зайняв 1-ше місце у номінації “авторська пісня”, диплом володаря гран-прі конкурсу у номінації “сучасна українська пісня, стилізована під народну” було вручено фольклорному дуєту “Берегиня” з с.Вербового. Перше місце у номінації “художнє читання, авторське виконання власних творів” зайняли Майя Легких та Оксана Бевзюк.
Народний аматорський театральний колектив пологівського ЦКД “Гірник” зайняв перше місце у номінації “театральні мініатюри”. Найкращою у виконанні сучасної популярної пісні сьогодні стала Ганна Вовк.


Окремою нагородою від ініціатора заснування фестивалю-конкурсу, приватного підприємця та члена журі Михайла Шепеля, було вручено грошові премії.


Нагадаємо, районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості «Злет натхнення» проводиться щорічно з 2001 року.


Метою фестивалю є виявлення та розкриття талантів виконавців у жанрах вокального та театрального мистецтва, самодіяльних авторів та аматорів художнього слова, сприяння виконавцям на шляху до визнання, розвиток та підтримка пісенно-поетичної творчості.

 

  

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)