Астролог назвав знаки, які розбагатіють у 2018 році

7 Грудня в 07:29  0  1595

АсортіАстролог назвав знаки, які розбагатіють у 2018 році

А також порадив, що не можна робити під час затемнень у наступному році

 

Протягом року таланитиме усім водним і земним знакам. Як ніколи упевнено та комфортно почуватимуться Раки, Скорпіони, Риби, Тільці, Діви і Козероги.

 

Про це розповіла харківський астролог Олена Максимова.

 

"Цим знакам раджу відкласти наполеонівські плани. Годі гнатися за славою. Зосередьтеся на найголовнішому, - говорить астролог. – Тоді кар'єрний ріст не заставить себе чекати. Продумуйте нову стратегію, змінюйте імідж. Починається принципово новий етап у вашому житті. Забудете, що таке невдачі і безгрошів'я. Заробітки зростають. Успіх буде на вашому боці, якщо чітко знатимете, чого хочете. Закладайте фундаменти і купуйте житло. Це час гніздування. Багатьом світить придбання нерухомості та нових авто. Не упустіть можливості розбагатіти".

 

Складніше підуть справи у повітряних і вогняних знаків.

 

"Рік потребує клопіткої роботи, - каже астролог. - Будьте готові відмовитися від меншого заради більшого. Це рік працьовитих і терплячих, які знаходять спосіб, як вижити, не зважаючи на фінансові перешкоди. Скрутно почуватимуть Стрільці і Близнюки. Вони звикли жити яскраво і масштабно. Левам доведеться відстоювати своє добре ім'я і доводити, що варті слави і винагород".

 

Той, хто у наступному році зважиться на переїзд за кордон чи нове місце роботи, буде змушений починати усе з нуля.

 

"Готуйтеся відстоювати свої права і завойовувати місце під сонцем. Рік потребує конкретики, глибини, прагматичності та уміння позбавлятися зайвого. Шукайте свою стежку і рухайтеся до мети", - радить Олена Максимова.

 

У 2018 році матимемо 5 затемнень.

 

"У сезон затемнень не варто нічого планувати. Справи підуть напружено, мало що вдаватиметься. Загострюються фобії. 31 січня, 15 лютого, 13 липня, 27 липня, 11 серпня не варто планувати покупку нерухомості, одруження, оформлення спадку чи підписання договорів. У силу вступає Сатурн.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)