Зіно знову в Пологах Есть фото

19 Червня в 10:42  0  2117

Події містаЗіно знову в Пологах

Минулого року ми писали серію статей про пригоди алжирця в Пологах. Нагадуємо, що Пологівський колегіум №1 вже третій рік поспіль приймає участь у міжнародному проекті GoCamp і за результатами ретельного відбору шкіл вже втретє стає переможцем цієї програми.


Два роки тому в колегіумі працював і мотивував дітей до вивчення англійської мови данієць Рене Фредеріксен. Він допомагав розвивати критичне мислення школярів, вміння працювати в команді та навички, необхідні для того, щоб бути успішним в XXI ст.

 

Минулого року в наше містечко завітав молодий та енергійний волонтер з Алжиру, який вперше приїхав в Україну. Хлопець пробув два тижні в колегіумі і за цей час мав багато веселих пригод та безліч відкриттів з учнями та вчителями. Від'їжджаючи з Поліг, Зіно сказав: «Я до вас повернуся наступного року». Чесно кажучи, важко було повірити, адже говорив це на емоціях.


Минув рік. Учні та вчителі продовжували спілкуватися з Зіно за допомогою Інтернету, але хлопця не покидала думка знову повернутися в Україну. Зіно вдруге подав заявку в GoCamp, та йому вкрай важко було отримати візу, але все ж таки він це зробив. Єдиним проханням волонтера до команди GoCamp було, щоб відправили в регіон поблизу Запорізької обл. Так молодий алжирець і опинився в Кривому Розі. Про свої наміри відвідати Пологи повідомив заздалегідь вчителів та учнів колегіуму.


На минулих вихідних, коли вся Україна відзначала Трійцю, колегіум знову ласкаво приймав у себе поважного іноземця. На чолі з директором школи (до речі, він вже вдруге приймає в себе вдома волонтера та став його справжньою родиною на Україні) зібралися вчителі англійської мови та понад двадцять минулорічних кемперів, а також новачки, які хотіли познайомитись з Зіно, бо чули про нього вже не раз від своїх однокласників. Бажаючих було набагато більше, але багато хто, був поза містом: в таборах, на морі чи то в гостях.


Отож, починаючи з ранку, колегіум працював на повну потужність. Спочатку були дружні обійми та минулорічні спогади, а потім вже діти попрацювали над цікавими проектами в групах, співали, грали на гітарі та спілкувалися ЛИШЕ англійською мовою. Учні були радісні та мотивовані, адже не так просто прийти літнього ранку в школу, та ще й на вихідних.


Та, на жаль, час плине швидко. І вже в понеділок зранку учні, вчителі та директор колегіуму зібралися на автовокзалі, щоб знову проводжати свого іноземного друга. Були дружні обійми, теплі слова і навіть сльози…


Ця історія доводить, що не існує ніяких кордонів між країнами, коли будуються дружні відносини. Такі програми є вкрай важливими, а колегіум №1 вже вкотре довів, що може гідно зустрічати гостей з інших країн і скласти гарне враження про свою Батьківщину у світі, адже вони хочуть повертатися на Україну знову і знову.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
2
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)