Жебракування як спосіб підробітку

17 Липня в 11:33  0  1811

Події містаЖебракування як спосіб підробітку

Саме так вважає 64 - літній Петро Береза. Не дивлячись на те, що чоловік отримує пенсію, він майже кожного дня виходить до маркету “АТБ” аби підзаробити грошей.


Завжди має охайний вид, одягнений у чистий та випрасований одяг. На його класичних брюках чітко видно напрасовані праскою стрілки. Своїм зовнішнім виглядом відрізняється від інших місцевих безхатьків, які так само просять гроші на цьому ж місці.

 

Про себе Петро розповів, що проживає у знайомих людей, за що їм платить власною пенсією. Але на життя не скаржиться, говорить що має гарне ставлення до себе.


Біля магазину ж просить копійчину на особисті витрати - цигарки чи їжа. За день може заробити до 100 гривень. Головне, що його ніхто звідти не гонить. Можливо, своїм видом він навпаки, приваблює покупців до маркету?

 

Крім жебракування, збирає та здає пляшки. Запевняє, що не вживає спиртного, а за потреби може й іншому пожертвувати зароблені кошти.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
1
Сміх
11
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)