У Куйбишеві обіцяють надати землю учасникам АТО

14 Січня в 12:17  0  552

Новини КуйбишевогоУ Куйбишеві обіцяють надати землю учасникам АТО

Минулої середи, 13 січня, керівник Центру допомоги учасникам АТО Альона Бузало зустрілась з начальником управління Держгеокадастру в Куйбишевському районі Миколою Гуральським. Під час зустрічі було обговорено питання виділення земельних ділянок учасникам бойових дій.

 

Микола Гуральський повідомив, що на сьогодні до управління від УБД подано близько 70 заяв. На сьогодні земельних ділянок для всіх заявників не вистачає, але в разі, якщо з’являється вільна земельна ділянка, працівники управління повідомляють атошників.

 

Як розповів голова ГО «Ветерани АТО Пологівщини» Валерій Орловський до цього часу ще ніхто із учасників АТО обіцяних 2 га землі не отримав.

 

Нагадаємо, із землею пологівським воїнам зголосився допомогти директор ТОВ «АФ «Комунар» Віктор Бандуров. Він планує виділити близько 125 га землі для пологівців, учасників антитерористичної операції. За його словами, держава хоч і гарантує кожному учаснику АТО 2 га землі, насправді землю солдати шукають собі самостійно. «Ветерани АТО Пологівщини» радять учасникам АТО, які хочуть отримати землю, звертатися до їхньої організації. Телефон для довідок: 066 453 6215 (Валерій Васильович).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)