Чому земельні поля Пологівщини вкриті чагарниками

4 Липня в 11:39  0  1302

На районіЧому земельні поля Пологівщини вкриті чагарниками

Проїжджаючи полями села Вербове можна помітити величезні ділянки землі вкриті бур'янами. Сотні гектар плодородної землі не оброблялися протягом довгого часу. Безхазяйна земля чи господар такий, що не може дати ради цінному майну?


Мова йде майже про 400 гектар! Запиталися у працівників Вербівської сільської ради, на території якої знаходиться дана земля у чому причини такої недбалості:

 

- Ця земля знаходиться у власності держави. У 2003 році землі були у користуванні соціальної сфери. Тоді на ній і працювали. Договір оренди закінчився у 2012 році і розпорядником цих земель став держгеокадастр Запорізької області. Відтоді вона не обробляється. Сільська рада не може взяти їх собі на баланс. За законом землю передати у комунальну власність можливо тільки обєднаним громадам. Бажаючі отримати цю землю і працювати на ній є, серед таких багато учасників АТО, але навіть їм від держави йдуть відмови, - пояснює спеціаліст Вербівської сільської ради Наталя Сердюк.

 

Місцеві аграрії кажуть, що земля там гарна і врожайна, але від того нікому не легше. Серце болить коли бачиш як головний господар земельних угідь - держава, так ставиться до найціннішого у країні.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
21
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)