"Зелена акція" ОЕЗу Есть фото

11 Травня в 10:23  0  790

Фоторепортаж"Зелена акція" ОЕЗу

15 березня 2019 року на ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» було розпочато акцію з озеленення території підприємства та прилеглої до нього території міста. Метою цієї акції було видалення старих аварійних дерев та висадка на їх місці нових. Та коли розпочалася робота, і були висаджені перші дерева, результати перевершили наші очікування. Стало зрозуміло, що краса зовнішнього простору має неабияке значення, вона створює наш настрій і затишок.

 

Від працівників лісгоспу ми дізналися, що деревні рослини позитивно впливають на мікроклімат, понижують температуру повітря влітку, пом'якшують морози взимку, зменшують силу вітру, регулюють вологість повітря, а після перебування людини впродовж двох годин серед заростей ялівцю навіть одяг стає стерильним.Таким чином,  зелені насадження безкоштовно і безкорисливо оберігають наше здоров'я. То ж керівництво підприємства вирішило продовжити цю природоохоронну акцію з метою забезпечення  нормальної екологічної ситуації в нашому місті.

 

В результаті колективом ПрАТ «Пологівський ОЕЗ з допомогою працівників Пологівського ЛМГ висаджено близько 600 рослин, з яких близько 250 дерев та 350 кущів.

 

Звичайно, ми розуміємо, що висаджені рослини у подальшому потребують піклування: забезпеченняїх поливу, утримання, - та ми готові до цього, бо такі добрі справи того варті. 

 

Життя показує, що людина неспроможна знищити або пошкодити дерево, посаджене своїми руками. Тому збереження та примноження зелених насаджень повинно стати завданням кожного жителя нашого гарного та перспективного міста.

 

Р. Заворотинська

Головний адміністратор ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»

 

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
2
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)