Пологівці отримають гроші за зекономлену субсидію

13 Травня в 10:21  0  783

На районіПологівці отримають гроші  за зекономлену субсидію

Частину зекономленої «комунальної знижки» повернуть українцям грошима. Урядовою постановою від 26 квітня 2017 року №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено механізм часткового відшкодування грошима зекономлених субсидій. Монетизують частину невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, - відзначають у Пологівському УСЗН.

 

Хто може отримати допомогу?


Що ж мається на увазі під словами – зекономити субсидію? Що має робити споживач? Спеціалісти УСЗН пояснюють: зекономити субсидію означає не використати суму субсидії, спожити менше, ніж було нараховано на домогосподарство. Ця сума перераховувалася управлінням соціального захисту населення на рахунки підприємств виробників/виконавців житлово-комунальних послуг. Суму переплати за послуги підприємства зазначали у платіжних документах одержувачам щомісяця. Буде монетизована та частина субсидії, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 кубічних метрів природного газу або вартості 150 кВт год електричної енергії (у разі їх використання для індивідуального опалення).

 

Як отримати?


Для отримання зекономленої суми субсидії підприємства виробники/виконавці послуг з газо- та електропостачання повинні надати до 1 червня поточного року до управління соціального захисту населення списки осіб-одержувачів послуг із зазначенням суми невикористаної субсидії для подальшого перерахування на особовий рахунок у банківській установі або виплати її через відділення поштового зв’язку. А пологівцям, які зекономили субсидію, до 1 вересня цього року потрібно буде подати заяву до управління соціального захисту населення на монетизацію субсидій.

 

не більше 700 гривень


прийдеться на одну родину, пояснюють в УСЗН

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)