Анна Кіріченко: «Це була справжня казка. Ті емоції я пам’ятатиму все життя»

16 Жовтня в 14:11  0  1281

Знай нашихАнна Кіріченко: «Це була справжня казка. Ті емоції я пам’ятатиму все життя»

Краса можлива і на інвалідному візку. Це довела жителька села Лозове Анна Кіріченко. Дівчина взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Краса без обмежень 2013», що проходив у Донецьку 9 жовтня. З конкурсу пологівчанка повернулась із заслуженим званням «Міс елегантність». Дорога до Донецька стала для дівчини нелегким випробуванням, та, попри все, додому Аня повернулася з цінними нагородами, подарунками та позитивними емоціями.


Аню, як ти дізналася про конкурс і яка основна мета твоєї участі?


Мені розповіли мої друзі. Дівчина з Запоріжжя, яка минулого року перемогла у цьому конкурсі, та її чоловік. На участі у конкурсі наполягла моя мама, вона дуже хотіла бачити мене учасницею. Головна мета - показати, що для людей з обмеженими фізичними можливостями не існує кордонів. Потрібно йти у ті двері, які відкриває для тебе доля.


Як тривала підготовка до конкурсу, було важко?


Підготовка почалася за декілька днів до самого конкурсу. Постійно тривали репетиції, ми готували самопрезентації та три танцювальні номери. У це важко повірити, але усі учасниці допомагали одна одній, підтримували, ми і зараз, після конкурсу, спілкуємося. Проблемно було добиратися до Донецька. Водій маршрутки був невдоволений тим, що ми взяли квитки не у нього, а в касі. Довелося окремо платити за візок.


Як вас зустріли у Донецьку та які умови створили організатори?


До нас дуже добре поставились організатори конкурсу, створили домашню обстановку. На вокзалі зустріли волонтери, заселили у чудовий готель, де були усі комфортні умови для пересування на візку. З моменту нашого приїзду виникло відчуття, наче ти королева, вже переможниця.


Які нагороди ти привезла з конкурсу?


У номінації «Міс елегантність» я отримала статуетку, дипломи, мобільний телефон, пилосос, мультиварку та інші цінні призи. Але найголовніше – це позитивні емоції, вони залишаться зі мною на все життя, адже я потрапила у казку.

 

Після конкурсу Аня також відвідала фестиваль творчості у Дніпропетровську, а у планах – завітати на День інвалідів до Краматорська. Бажаємо Ані Кіріченко наснаги та подальших успіхів!


Катерина Шапка, Анна Анісімова

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)