Пологівці знайшли спосіб здійснювати свої бажання

18 Листопада в 08:23  0  354

АсортіПологівці знайшли спосіб  здійснювати свої бажання

Нещодавно моя подруга Аня розповіла мені вже давно відому і, на перший погляд, абсолютно фантастичну річ. Протягом доби існує одна хвилина, коли між нами і вищими силами, які керують долею, відкривається прямий канал зв'язку. І те, про що ви подумаєте в цю саме хвилину, збувається стовідсотково.


Ви в це вірите? А ось Аня - так, мовляв, перевірила на власному досвіді.


- Треба лише загадати бажання в особливий день і «золоту хвилину». І все, - з посмішкою сказала подруга.


Для розваги ми загуглили «золота хвилина» і знайшли цікаву інформацію.


Виявляється, структура просторово-часового континіуму Землі (спробуй запам’ятай :)) влаштована таким чином, що енергія й інформація (в тому числі і кармічна) передаються послідовно з доби в добу. Ця передача відбувається, мов по ланцюжку, але дотримуючись суворих проміжків. Один раз на добу, протягом однієї хвилини опір просторово-часового континіуму Землі (та ще й вимовити наловчитися) падає практично до нуля. Ця хвилина названа «золотою хвилиною доби».


Цікаво, що посвячені Атлантиди і жерці Давнього Єгипту активно використовували це знання, щоб робити те, що зараз називають «дивами». Адже в ці хвилини можна досягати максимально креативного ефекту при мінімумі енергетичних затрат. Це ніби двері до вищих вимірів.


Так, інколи помічаєш, що необдумано кинуті слова збуваються. Виходить, що сказані вони були в цю хвилину? Тоді, звісно, краще бажати і говорити в цей момент тільки хороше.
Знайшли ми з Анею і як вирахувати цю хвилину. Отже, спочатку треба записати дату - число і місяць. Наприклад, сьогодні, 17 листопада, - 17.11. Так ось чарівна хвилина виконання бажання настане 17 листопада о 17 годині 11 хвилин, протягом шістдесяти секунд можна згадати одне бажання. Наприклад:«Хочу з нового року отримувати п’ять тисяч гривень щомісяця!» Говорити «хочу, щоб мені підвищили зарплату» не слід, це досить невизначено. Треба просити конкретно і чітко - що хочете отримати і коли.


Зрозуміло, що число дня відповідає годинам, а номер місяця - хвилинам. Але що ж робити, наприклад - 29 вересня або 31 січня? Так, дійсно, у нас в добі всього 24 години. Тому з 25 по 31 число треба змінити правило підрахунку: номер місяця показує нам годинник, а номер дня стає показником хвилини. Наприклад, 29 вересня (29.09) час загадування бажань настане о 9 годині 29 хвилин. Відповідно, 31 січня (31.01) нам доведеться прокинутися о пів на другу ночі, тому що щаслива хвилинка почнеться вночі о 01 годині 31 хвилину.


Так, для того, щоб у це повірити, треба перевірити на собі. Аня загадувала бажання, і вони здійснювалися. Та може просто її бажання були легкими і наївними, а не якимись глобальними та напівфантастичними. Адже саме такі часто літають у нашій голові – щось омріяне та майже не здійсненне. Або ж навпаки, треба дуже захотіти і Всесвіт почує твоє бажання та здійснить?

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)