Поліція конкретно береться за лісорубів та закликає їх здавати

9 Грудня в 17:32  0  1564

На районіПоліція конкретно береться за лісорубів та закликає їх здавати

Нарешті правоохоронці звернули увагу на проблему вирубки лісосмуг

 

Бо на даний час на території району склалася критична ситуація щодо стану зелених насаджень та заповідних зон, де вирощується деревина.


Працівники поліції попереджатють, що за самовільну порубку передбачена кримінальна відповідальність за ознаками статті 246 КК України, що передбачає покарання штрафом від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.


В окремих випадках передбачено адміністративну відповідальність за статтею 65 КУпАП (Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка) що передбачає відповідальність у вигляді накладання штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.


Питання боротьби з таким явищем – це питання, яким повинні опікуватися всі свідомі громадяни, від працівника поліції чи представника місцевої влади до звичайного громадянина. У зв’язку з цим правоохоронцями спільно з громадськими формуваннями та представниками лісомисливських господарств вживаються профілактичні заходи та рейди, щодо упередження фактів незаконної порубки дерев, перевезення, зберігання, збут незаконно вирубаних дерев та лісонасаджень.


Тому поліція звертається до всіх свідомих громадян - повідомляйте до поліції про діяльність таких громадян, не залишайтесь осторонь.

 

Спільні зусилля дозволять викорінити такі негативні явища та забезпечити гідне існування майбутніх поколінь.

 

Звертатися за телефонами 050-543-86-99; 068-822-20-35

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
5
Сміх
7
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)