Підвищують зарплату для близько 1500 пологівців

19 Березня в 12:43  0  1799

На районіПідвищують зарплату для близько 1500 пологівців

Заробітну плату працівників «Укрзалізниці» підвищують на 15%.

 

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час огляду пасажирського вагонного депо станції «Бахмач» у рамках робочої поїздки до Чернігівської області, повідомляється на сайті міністерства.

 

«Цього року запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу. І разом з цим ми дбаємо про самих залізничників – основний капітал компанії. По-перше, ми підвищуємо на 15% зарплату працівників. По-друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу», - сказав Омелян.

 

Він додав, що сталий розвиток «Укрзалізниці» є питанням національної значущості.

 

"Це компанія №1 України і повинна бути компанією №1 Східної Європи. Розроблено проект закону про залізничний транспорт, прийняття якого дасть галузі абсолютно нові перспективи", - зауважив міністр.

 

Омелян наголосив, що ключовим завданням є забезпечення якісного пасажирського сполучення.


«Ми віримо, що цього року ми зробимо так само, як з «Укрпоштою», і «Укрзалізниця» нарешті отримає кошти з державного бюджету на закупівлю нових пасажирських потягів, на ремонт пасажирських вагонів. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб у компанії був порядок, щоб у компанії працювали фахові чесні залізничники. Дякую вам, що ви працюєте, що вірите в залізницю. І я переконаний, що разом ми зможе зробити те, чого чекають люди України – доступне та якісне пасажирське сполучення залізницею», − підкреслив Омелян.

 

Міністр інфраструктури зауважив, що іншим важливим питанням є якість вантажних перевезень: «Це болюче питання. Але ми віримо, що тільки співробітництво з великими іноземними компаніями може дати нову якість «Укрзалізниці».

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
16
Сміх
4
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)