Світ побачила збірка музичних творів в аранжуванні пологівця Дмитра Апаріна

1 Листопада 2019 09:04  0  1425

Знай нашихСвіт побачила збірка музичних творів в аранжуванні пологівця Дмитра Апаріна

Обдаровані пологівці досягають вершин і доводять: нам є чим про себе заявити.

 

1 жовтня в Пологівській дитячій школі мистецтв відбулася презентація збірки музичних творів для ансамблю народних інструментів у перекладенні та аранжуванні Дмитра Апаріна, викладача з фаху баяна, керівника народного аматорського колективу викладачів “Тріумфал”. Збірку видала КУ “Обласний методичний центр культури та мистецтва” Запорізької облради. На обкладинці красується нотний “вальс” і багряний баян в осінньому листі. На 4 сторінці — постать музиканта з усіма досягненнями і творчим шляхом.

 

Як Вам вдалося випустити власну збірку?
— 14 грудня 2018 року було друге підтвердження “Тріумфала” на звання народного аматорського колективу. Після концерту один із членів комісії запропонував подати нотний матеріал у видавництво. Я працював протягом двох місяців, і департамент виніс своє рішення.

 

І от на Міжнародний день музики нашим містом пролетіла чудова новина: мистецькі школи, училища Запорізької області будуть користуватись музичною збіркою нашого земляка Дмитра Апаріна.

 

“Цей збірник — плід моєї роботи протягом 7 років. Всі конкурси, перемоги, концерти на запрошення в інші міста… Саме ця книга і є поки моєю вершиною. Але на цьому зупинятися я не збираюсь”, — з гордістю ділиться Дмитро.

 

До збірки увійшли 5 творів від дуету до квартету. Нотний матеріал розрахований більше на професійні колективи, педагогічні. Але при бажанні вправний музикант зможе адаптувати його і для дитячих ансамблів. А кількість дітей у складах допоможе розбавити складність матеріалу.

 

Що маєте на меті тепер?
— Підкорювати інші вершини! Нещодавно отримав пропозицію із Запоріжжя подати пакет документів на Київ аби видаватися в масштабах країни. Саме цим проектом сьогодні і займаюся.

 

Дмитро Олександрович — володар Гран-Прі, лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Окрім цього, лауреат обласної премії “За досягнення в галузі музичного мистецтва” 2015 року. До справи життя має в своєму арсеналі нестандартні підходи, використовує авторські методи та професійно обирає репертуар ансамблю, пропагує музичне мистецтво, що стоїть на засадах прогресивного розвитку.

 

Головний мотиватор досягнень Дмитра Апаріна — сім'я. Музикантам-початківцям радить фразою німецького композитора Баха: “Будьте старанні - і все у вас вийде”.

 

Ми ж хочемо побажати Дмитру натхнення і сил підкорювати нові вершини. Все місто пишається вами та вашими звершеннями!

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)