До уваги пологівців розмір аліментів збільшився

24 Вересня 2021 08:10  0  635

Події містаДо уваги пологівців розмір аліментів збільшився

«До відома платників та отримувачів аліментів ». Порядок стягнення аліментів визначається законом.

 

Виконавець стягує з боржника аліменти у розмірі, визначеному виконавчим документом, але не менше мінімального гарантованого розміру, передбаченого Сімейним кодексом України.

 

Так згідно статті 195 вказаного кодексу заборгованість за аліментами, присудженими у частці від заробітку (доходу), визначається виходячи з фактичного заробітку (доходу), який платник аліментів одержував за час, протягом якого не провадилося їх стягнення, незалежно від того, одержано такий заробіток (дохід) в Україні чи за кордоном.

 

Заборгованість за аліментами платника аліментів, який не працював на час виникнення заборгованості або є фізичною особою – підприємцем і перебуває на спрощеній системі оподаткування, або є громадянином України, який одержує заробіток (дохід) у державі, з якою Україна не має договору про правову допомогу, визначається виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості.

 

На підставі статистичної інформації про розмір середньої заробітної плати по Пологівському району Запорізької області починаючи з 01.09.2021 розмір аліментів для непрацюючих громадян та фізичних осіб підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування в залежності від частки встановленої судом становить:

 

1/6 частина – 1904,00 грн

¼ частина – 2856,00 грн

1/3 частина – 3808,00 грн

½ частина – 5711,00 грн

 

Нагадаємо, раніше розмір аліментів був таким:

1/6 частина – 1717,00 грн

¼ частина – 2576,00 грн

1/3 частина – 3434,00 грн

½ частина – 5151,00 грн

 

Слід зауважити що згідно вимог 182 Сімейного кодексу України мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

 

Інформує: Пологівський відділ державної виконавчої служби у Пологівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)