Пологівці знайшли зайвий газ у платіжках

26 Листопада в 12:30  0  3424

На Вкраїні та у світіПологівці знайшли зайвий газ у платіжках

В кожному рахунку, який отримав пологівський споживач, в нижній таблиці бачимо об’єм газу, зафіксований на лічильнику, а також об’єм газу, приведений до стандартних умов із зазначеним коефіцієнтом. Багато пологівців вже отримали платіжки за газ з коефіцієнтом приведення до стандартних умов. Це викликало невдоволення серед містян. Відтак пологівцям доведеться платити за невикористані кубометри. Чи законно це? І чому про таке ніхто не попереджав?


Можливість  газовим службам брати з людей додаткові кошти чиновники пояснюють так: якщо лічильник у абонента встановлений у приміщенні (квартира або опалювальне приміщення) у нього на 100 кубів додатково нараховується 1 метр кубічний газу. У тих у кого лічильник встановлений на дворі, ситуація ще плачевніша - їм нараховуватимуть по 5 кубів на кожні 100! Це називається приведення спожитого газу до стандартних умов. Для цього використовуються і застосовуються помісячні коефіцієнти коригування побутових лічильників. Приведення до стандартних умов, застосовується в рахунках із жовтня, і буде діяти для всіх без винятку споживачів в Україні. Ця постанова офіційно затверджена Наказом Міністерства палива та енергетики 2004 року. 

 

 Газовики також порахували скільки ви не доплатили їм за останні три роки. Споживачам понараховували від 200 до 1000 кубометрів боргу!

 

 

Більшість людей взагалі нічого б не помітила якби у кількох регіонах повідомлення облгазів не спричинило скандал. Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг вже не раз намагалась його погасити і забороняла газовикам стягувати скандальні надбавки. Накласти нову заборону намагалися знову на черговому засіданні яке пройшло 23 листопада.

 

 В результаті обговорень Нацкомісія заборонила операторам газорозподільної системи проводити донарахування в платіжки за природний газ.

 

Детальніше про газові нововведення читайте у наступному номері Газети від 28 листопада.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)