У Пологах вкотре може з’явитися завод для переробки сміття

28 Травня 2021 08:37  0  1491

Події містаУ Пологах вкотре може з’явитися завод для переробки сміття

Завод для переробки сміття хочуть побудувати на території пологівського полігону

 

Про це повідомляє Depo. Запоріжжя з посиланням на Пологівську міськраду.

 

У Пологах пройшла онлайн-зустріч представників міської влади та Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО в частині реалізації проєктів у сфері енергоефективності та охорони навколишнього середовища. Спеціалісти міської ради працюють над проєктом щодо сортування твердих побутових відходів (ТПВ) на території пологівського полігону.

 

В рамках проекту планують придбати контейнери для роздільного збору побутових відходів, два сміттєвоза та побудувати на полігоні стаціонарної лінії для переробки відходів, зокрема будівництво сортувальних ліній, які розділять сміття на фракції. Крім цього, на об’єкті з’явиться 10-13 робочих місць. Планується, що завод перероблятиме 80 тон сміття за зміну.

 

Наразі спеціалісти міської ради спільно з консультантами НЕФКО працюють над заповненням проєктної заявки та пакету всіх необхідних документів для залучення міжнародної технічної допомоги.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

33
Супер
5
Сміх
7
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)