У листопаді на Землі буде повна темрява 15 днів поспіль

31 Жовтня в 07:06  0  4666

Ноу-хауУ листопаді на Землі буде повна темрява 15 днів поспіль

В NASA підтвердили, що наша планета протягом 15 днів буде в повній темряві, з 15 по 29 листопада 2016 року

 

За даними самого NASA, цей феномен довгий час викликав суперечності у астрономів, але врешті-решт, вони повідомили, що світ зазнає дивна подія 15 листопада о 3:00, яке продовжиться, ймовірно, до 4:45 вечора 30 листопада.

Фахівці вважають, що це затемнення є результатом астрономічних подій між Венерою і Юпітером.

 

Чарльз Болден, глава NASA, опублікував 1000-сторінковий документ, який у всіх подробицях пояснює очікувана подія спеціально для Білого дому.

 

Звіти стверджують, що Венера і Юпітер будуть дуже тісно взаємодіяти між собою, і різницею між ними буде всього 1 градус. Венера обійде Юпітер з південного заходу, що призведе до того, що Венера буде світити в 10 разів яскравіше, ніж Юпітер.

 

І цей світ буде сильно нагрівати гази на Юпітері, що, в свою чергу, викличе відповідну реакцію. В результаті реакції газ випустить небачене раніше величезна кількість водню в космос, який увійде в контакт з Сонцем приблизно о 2:50 ранку.

 

У момент контакту водню з Сонцем, на поверхні відбудеться потужний вибух, який сильно вплине на температуру, збільшивши її аж до 9000 градусів Цельсія на одну мить.

 

В результаті такої високої температури Сонце змінить колір і стане синюватого відтінку, і буде потрібно, принаймні, 14 днів, щоб Сонце знову повернулося до свого колишнього вигляду Червоного Гіганта.

 

Тим часом, світло від Сонця буде набагато тьмяніше, ніж зазвичай, і люди відчують зміни вже тільки після 2:58 ранку 15 листопада.

 

Ми не очікуємо якихось серйозних наслідків в результаті затемнення. Єдиний ефект, яке ця подія надасть на Землю, буде підвищення температури на 6 - 8 градусів.

 

В основному це вплине на полярні шапки. Немає ніяких причин для занепокоєння. Ця подія буде схоже на зимовий період на Алясці- сказав Болден.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)