Скільки можна заробити на морському узбережжі: із досвіду пологівців

18 Червня в 12:21  0  1365

У регіоніСкільки можна заробити на морському узбережжі: із досвіду пологівців

Літо надає багато можливостей для бажаючих заробити

 

Одним із прибуткових місць є узбережжя Азовського моря. Смаколики, прохолодні напої, дитячі товари, пляжна атрибутика з року в рік з початком сезону відпочинку, продаються прямо на пляжах побережжя. Цей літній підробіток дається нелегко адже ходити по пляжу пекучим сонцем в неймовірну спеку - справа виснажлива.

 

Зарплата продавців напряму залежить від кількості проданого товару.

 

Активних молодих дівчат та юнаків вже підшукують саме зараз.

 

Платять за таку роботу щоденно, інколи надають житло. Працівники отримують 25 % від зароблених коштів. В середньому за день це від 350 до 500 грн. - повідомляють роботодавці.

 

Пологівець Віталій Карпенко вже не новачок в курортному бізнесі, тому від нього дізнаємося про тонкощі торгівлі на морському узбережжі.

 

- Я займаюся торгівлею на пляжі в Кирилівці вже третій рік, продаючи варену кукурудзу. Було всього - і конкуренція, і боротьба за місце "під сонцем" у прямому й переносному розумінні, і робота "в мінус"... На початку сезону качан кукурудзи продають по 40 грн за штуку. Зі стартом сезону ростуть і продажі: якщо на початку торгівлі можна заробити 500 гривень на день, то у розпал сезону заробітки доходять і до 2000 грн. Згідно гуртового закупу, на сьогоднішній день, качан кукурудзи коштує 9 грн. На морському побережжі його наразі продають по 40 грн. Отже маємо 31 грн чистого прибутку! Наразі торгівля не активна. За день розкуповують всього 20 - 25 качанів. Сезон тільки починається, тому надіюсь, що теперішня ситуація не вплине на мій бізнес - розповідає Віталій.

 

Пологівець розповідає, що просто носити товари пляжем - вчорашній день.

 

- Так просто вже нічого не продаси! Сьогоднішні продавці або в гучномовець вірші розповідають, або фокуси показують, таким чином приваблюючи людей до свого товару. Я вважаю, що продавці на узбережжі - просто боги маркетингу! Хочеш заробити - придумай таке, що ніхто до тебе не виконував - і гастролюй! - повідомляє продавець.

 

Ця робота неофіційна. Будь -які медичні справки про стан здоров'я у працівника не вимагають, аргументуючи "приготуванням їжі ви ж не займаєтесь". Що на сьогодні, відверто кажучи, шокує.

 

Цим літом продавці продовольчих товарів на пляжі можуть працювати без рукавичок, але в захисних масках.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
7
Сміх
9
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)