Талановитих танцюристів «Золотого ключика» запросили до Польщі та Білорусії Есть фото

12 Вересня в 11:39  0  1174

КультураТалановитих танцюристів «Золотого ключика»  запросили до Польщі та Білорусії

За запрошенням відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної територіальної громади Веселівської селищної ради 9 вересня Зразковий аматорській хореографічний ансамбль «Золотий ключик» відвідав смт Веселе та взяв участь у І відкритому традиційному хореографічному фестивалі-конкурсі «Dance time». Фест присвятили другій річниці утворення Веселівської селищної територіальної громади та 205-ій річниці заснування нашого селища. На конкурс відправилася старша група «Мальви» Зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Золотий ключик» під керівництвом Алли Карпенко.

 

Як розповіли юні танцівники, в програмі фестивалю значився майстер-клас «Свобода руху» від фіналістки танцювального ТВ-шоу «Танцюють всі-6» (Польща, Варшава), артистки і танцівниці гучних мюзиклів у Польщі «МЕТРО», «Нотр Дам де ПАРИ», артистки Краківського театру «Groteska», музичного театру ім. Данути Бадушковой, Гдиня (ПОЛЬЩА), Марії Тріпутень. Марія й очолила журі цього фестивалю. Ну як тут не спокуситися таким прекрасним шансом!

 

- Ми дуже хотіли отримати оцінку своєї роботи від професіонала міжнародного рівня, який буде бачити нас уперше. Ми були здивовані величезною кількістю учасників фестивалю: 14 колективів різних вікових груп із Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, смт Михайлівка, смт Якимівка, смт Веселе - і 57 танцювальних номерів різних жанрів. Ще більше нас вразив великий чистий сільський будинок культури з концертним залом на 900 місць (амфітеатр), сцена 9х9м з красивим оздобленням, якісний звук і чудове освітлення. Танцювати на такій сцені з повним залом глядачів було величезним задоволенням для всіх учасників фестивалю! - зазначила керівник «Золотого ключика» Алла Карпенко.


Вихованки Алли Володимирівни показали 5 танцювальних номерів: вальс з шарфами на пуантах, угорський танець «Чардаш», український танець «Василина», танець половецьких полонянок, український танець «Дівочі зітхання». Усі виступи дівчаток журі оцінило високо.


- Голова журі Марія Тріпутень запропонувала нашому колективу взяти участь в міжнародних конкурсах у Білорусії й Польщі. Стверджувала, що ми зможемо гідно представляти Україну. Це висока нагорода для нас! - зазначає керівник ансамблю.
Відчувши купу позитивних емоцій, втомлені й задоволені, отримавши свої переможні дипломи та кубки, юні танцюристи «Золотого ключика» поверталися в рідні Пологи.


- Батьки, діти та я особисто приносимо щиру подяку нашій мерії в особі її голови Юрія Анатолійовича Коноваленка й депутату облради Олегу Васильовичу Закарлюці за фінансову підтримку в оплаті транспортних витрат, - наостанок зазначає Алла Карпенко.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)