Де пологівці зберігають свої заощадження Есть фото

11 Червня 2018 12:55  0  1881

Маю думкуДе пологівці зберігають свої заощадження

Про свої заощадження пологівці воліють скромно мовчати. Ми обрали найвідвертіших громадян та зробили певні висновки. Якщо і мають заощадження наші земляки, то прагнуть тримати їх … втім читайте самі.

 

 

Валентина, пенсіонерка
Раніше, коли ще працювала, гроші зберігала вдома, прагнула накопичувати. В ті часи все було більш-менш стабільно, гроші часто залишалися цілими. Зараз накопичувати не виходить, бо з пенсії нічого не залишається.

 

 

Анатолій, працівник фірми
Певна (невелика) сума є, схована вдома. Так тримаю свої невеликі заощадження, бо не довіряю ані депозитам, ані накопичувальним карткам.

 

 

Світлана, тимчасово не працює
Наразі не маю чого зберігати, бо часто, як і багато інших пологівців, активно користуюсь кредиткою, а з нею гроші не накопичиш.

 

 

Марина, тимчасово не працює
Є невеликі заощадження, які вже два роки лежать на депозиті. Банку довіряю, не мала з ним неприємних клопотів. Розміром депозитної ставки задоволена. За вкладені гроші не турбуюсь. Впевнена в завтрашньому дні.

 

 

Микита, школяр
Свої заощадження тримаю вдома в надійному секретному місці. Розробив свою методику “грошових витрат”- намагаюсь не купувати зайвого та мрію назбирати на новенький велосипед.

 

 

 

Ірина, працівниця локомотивного депо
Заощадження (невеликі) тримаю вдома, надійно схованими. Та хочу сказати, з нашими цінами грошові заощадження швиденько витрачаються на ті чи інші потреби. Тому ховати їх далеко немає сенсу.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)