Аскад Ашурбеков та Олег Кузьменко підготували план розвитку Пологівської громади

23 Вересня 2020 11:00  0  1439

Рупор часуАскад Ашурбеков та Олег Кузьменко підготували план розвитку Пологівської громади

До складання плану розвитку громад Пологівщини на п’ять років долучилися експерти команди «ЗА МАЙБУТНЄ» - кандидат соціологічних наук Аскад Ашурбеков та президент німецько-української інженерної палати Запорізької області Олег Кузьменко.

 

Продовження децентралізації, наповнення місцевих бюджетів, реальна передача влади громадам – пріоритети для Аскада Ашурбекова.

 

Олег Кузьменко народився у с. Воскресенка, багато років працював у Запоріжжі, створював та розвивав успішні підприємства.

 

 

Після адміністративно-територіальної реформи значення нашого міста. Тож настав час налагоджувати міжнародні зв’язки. Олег Кузьменко знає, як домовитися із німецькими партнерами, залучити інвесторів, перейняти нові ідеї для міського господарства, налагодити обмін за навчанням.

 

Один із перспективних проектів – будівництво комплексу із переробки відходів. Це дозволить дати дешеві світло та тепло до всіх дитсадків, шкіл та лікарень Полог, а на зекономлені кошти годувати дітей безкоштовними, смачними обідами.

 

Також експерти команди «ЗА МАЙБУТНЄ» підготували міську програму енергоефективності для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відповідальні власники житла зможуть отримати кредити на заміну вікон, тамбурних дверей у під’їздах та комунікацій, а відсотки банку сплатить бюджет.

 

Для пенсіонерів, ветеранів, інвалідів Олег Кузьменко ініціює створення «Соціальних аптек». Соціальні аптеки працюватимуть по всій області. Завдяки цьому, з’явиться можливість закупати медикаменти по оптових цінах. А ми будемо платити за ліки у півтора-два рази менше, ніж у звичайному аптечному кіоску.

 

 

Наш лідер у Пологівській громаді – Олександр Полянський, комендант гуртожитку Пологівського професійного ліцею, працював на заводі «Коагулянт», надавав консультації для малого та середнього бізнесу.

 

Пріоритет для нього – сприяння розвитку підприємництва, інформаційна підтримка стартапів, дешеві кредити для молодих підприємців, відсотки по яких компенсуються із місцевого бюджету, відкриття центру бізнес-інформації, розвиток інфраструктури та збереження робочих місць на місцевому ринку.
І це – далеко не всі ідеї нашої великої команди, яку очолює ректор Запорізького національного університету, знаний освітянин та досвідчений управлінець Микола Фролов.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)