Олеся Крамаренко: горе-міністра Степанова - у відставку за екоцид!

6 Жовтня 2020 20:55  0  1029

Рупор часуОлеся Крамаренко: горе-міністра Степанова - у відставку за екоцид!

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова, оскільки він не впорався з коронавірусними викликами, - заявила лідерка команди «ЗА МАЙБУТНЄ» у Запоріжжі, кандидатка в мери Олеся Крамаренко.

 

«Півроку епідемії, 64 мільярди гривень – і нуль результатів. Немає лабораторій, де можна пройти безкоштовне тестування і якісних тестів, існує величезний дефіцит ліжко-місць з можливістю підключення до апаратів штучної вентиляції легень і комп’ютерних томографів», - зазначила Олеся Крамаренко.

 

За десяту частину коштів, які виділили в бюджеті, можна було б у всеозброєнні підготуватися до епідемії. Однак МОЗ під керівництвом Степанова провалило роботу, не захистило ні людей, ні лікарів.

 

У той час як кожного дня сотні людей помирають від коронавірусу, Степанов балотується у депутати Одеської обласної ради. Цьому діячеві цікаві тільки вибори, доля наших співвітчизників і медицини його не хвилює.

 

Для мешканців Запоріжжя, як і багатьох інших міст з неблагополучною екологією, таке ставлення чиновників до життя і здоров’я людей не нове. Роками керівництво Мінохорони не звертає уваги на масштабний екоцид у промислових центрах України. Жодного разу не відреагував на екологічну ситуацію у нашому місті і міністр Степанов.

 

Саме тому запорізька команда підтримує вимоги лідерів партії «ЗА МАЙБУТНЄ» і розпочинає збір підписів за відставку Максима Степанова.

 

Адже його непрофесіоналізм, безвідповідальність і байдуже ставлення до людей можуть призвести до трагічних наслідків для України, - підкреслила кандидатка в мери Запоріжжя Олеся Крамаренко.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)