У Пологах заборонили продаж алкоголю в нічний час доби. Як приймали це рішення депутати. ВІДЕО Есть фото

15 Березня в 13:45  0  1995

АктуальноУ Пологах заборонили продаж алкоголю в нічний час доби. Як приймали це рішення депутати. ВІДЕО

Сьогодні, 15 березня, на черговій сесії засідання депутатів Пологівської міської ради було розглянуто питання, ініційоване активістами політичної партії "Національний корпус", про заборону у місті продажу спиртних напоїв у нічний час.

 

Причиною ініціативи стала криміногенна ситуація, пов'язана з розпиттям алкоголю у центрі міста у вечірній та нічний час, а також пов'язані із цим порушення громадського порядку. Данне питання визрівало не один місяць, проводився збір підписів до звернення, яке було направлено депутатам міської ради. Пологівці активно обговорювали проблему й у соціальних мережах. І ось, нарешті, "бородата" тема зайшла у зал засідань до місцевих обранців.

 

Прийняття рішення вцілому відбулося в спокійній конструктивній обстановці, за виключенням того, що один із депутатів, а саме Володимир Мащенко (від

ПП "Опозиційний блок"), обурюючись присутністю представників громадськості, залишив залу засідання ще до початку сесії. Свою принциповість він пояснив тим, що присутність представників данної ініціативи буде тиснути на депутатів у прийнятті рішення. 

 

Дивлячись на таку поведінку депутатів нашої міської ради напрошується думка, що обранці не звикли ділити сесійну залу із активними виборцями і почуваються не зручно у їх присутності. На жаль, завзвичай сесії міської ради проходять без участі громадськості. 

 

Отже, сьогодні депутати Пологівської міської ради прийняли рішення «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м.Пологи у нічний час доби».


Документ забороняє продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста з 22:00 до 08:00.

 

Як голосували?

Із 22 голосуючих "за" проголосували 17 депутатів і міський голова. Чотири депутати "утримались", а саме: Вадим Болдурат, Євгеній Дояр, Юрій Колісник і Микола Рябко.

 

Пропонуємо переглянути відеорепортаж із розгляду питання.

 

 

 

#шануймося

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
15
Сміх
6
Жах
454
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)